Chcete jít s dobou? Zajistěte vaší domácnosti kvalitní internet!

Dá se říct, že internet dnes již patří k základnímu vybavení každé domácnosti. O tom jsme se mohli přesvědčit hlavně v době lockdownu, kdy školáci a studenti byli zcela závislí na kvalitě připojení. Víte, co udělat pro to, aby připojení bylo co nejlepší a internet skvěle fungoval? Poradíme vám.

O2 Smart Box už nemusíte schovávat (Zdroj: O2)

Začněte od začátku

Jak už asi tušíte, nadáváním na pomalý internet nevyřešíte vůbec nic. Pokud se vám stává často, že vám vypadává obraz nebo zvuk při online poradách, musíte zasáhnout. Je to totiž jenom vaše vizitka. Ozvěte se svému poskytovateli internetu, jestli není nějaká možnost, jak vám vylepšit váš domácí internet. Mezi takové základy patří umístění modemu nebo routeru. Chyba může být právě v tom, že je máte špatně umístěny nebo přímo schovány. Aby se internet dobře šířil, musí být modem ideálně ve výšce očí. Bojujete s tím, že váš modem není moc hezký a kazí vizuál vašeho obýváku? Máme pro vás perfektní řešení.

Designová vychytávka

Už nemusíte schovávat modem za vázy. Stačí, když si pořídíte nový Smart Box od O2. Kromě toho, že to je supervýkonný modem, který vám zajistí dokonalé připojení internetu, tak je navíc i designově velmi hezký. Tím pádem ho můžete s klidným srdcem vystavit a nemusíte se stydět za žádnou obludu s anténkami. Ukazuje čas, venkovní teplotu i jmeniny. Také si můžete vybrat design bočních stěn. Tím pádem vám lépe zapadne do interiéru.

O2 Smart Box
O2 Smart Box ukazuje čas, venkovní teplotu i jmeniny (Zdroj: O2)

S chytrou domácností ušetříte 

O2 Smart Box vám může posloužit také jako centrální mozek vaší chytré domácnosti. Přes aplikaci si můžete nastavit tzv. denní scénáře. Naprogramujete si automatické otevírání oken, uvaření ranní kávy a puštění zpráv. Stejně tak si můžete naprogramovat i vysávání robotického vysavače, sekačky na trávu a osvícení. Díky Smart Boxu se vám opravdu otevře nový svět. Těšte se na rychlý internet a zjednodušení vašich každodenních povinností. Tak na co ještě čekáte?

O2 Smart Box je nejvýkonnější modem s elegantním designem a jednoduchým ovládáním vhodný pro každou domácnost či malou firmu.

  • Inteligentní Wi-Fi s podporou Wi-Fi 6
  • Infodisplej s meteostanicí, hodinami a svátky
  • Možnost přizpůsobení vzhledu displeje a designových potisků
  • Nekompromisní výkon s rychlostí až 1000 Mb/s
  • Funkce Chytré domácnosti
  • Prodloužená záruka na 5 let

Více info na www.O2.cz

Publikováno: 24. 6. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima