Zažijte netradiční únikovou hru v kulisách historické Prahy

Pro všechny z vás toto léto přichází do ČR úniková hra zcela nového formátu. Anytime Adventure je hra kombinující jízdu sdíleným autem Anytime s oblíbenými únikovkami.

Zažijte netradiční únikovou hru v kulisách historické Prahy (Zdroj: ASPEN.PR)

Nová podoba únikové hry

V této nové hře se nemusíte omezovat čtyřmi stěnami jedné místnosti, jako herní pole budete mít k dispozici celou Prahu. A to vše podle pokynů, kterými vás provede aplikace a sdílené auto Anytime, kterých je po Praze k dispozici několik stovek. Jedná se o vozy Toyota s automatickou převodovkou a parkovací kamerou, takže se hry nemusí bát ani méně zkušení řidiči. V horkých letních dnech oceníte určitě klimatizaci, hrát se dá díky pohodlí auta také v případě deště.

Anytime_Adventure4
V této nové hře se nemusíte omezovat čtyřmi stěnami jedné místnosti (Zdroj: ASPEN.PR)

Hra je plná adrenalinu a zábavy. Spočívá v hledání ztracené Annie, kterou se snaží účastníci za pomoci sdíleného auta najít. Přesouvají se mezi místy a hledají nápovědy, které zde ztracená Annie zanechala. Je patrné, že se jí něco stalo, a je třeba zjistit, co. Hráči musí najít ukryté zprávy, vyluštit je, a odkrýt postupně celý záhadný příběh. Troufáte si na netradiční dobrodružství, během kterého prozkoumáte nejedno pražské zákoutí?

Anytime_Adventure5
Hra je plná adrenalinu a zábavy (Zdroj: ASPEN.PR)

Více se dozvíte na www.adventure.anytimecar.cz

Anytime_Adventure3
Troufáte si na netradiční dobrodružství, během kterého prozkoumáte nejedno pražské zákoutí? (Zdroj: ASPEN.PR)

Publikováno: 1. 7. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima