Soutěž z Receptáře: Vyhrajte automatický polévkovar DOMO

Rychlou přípravu jídla uvítá v těchto horkých dnech každá hospodyňka. V nedělním Receptáři zazněla soutěžní otázka, pokud ji správně zodpovíte, polévkovar DOMO, který zmáčknutím jednoho tlačítka do 30 minut připraví krémovou polévku, domácí marmeládu nebo mandlové mléko, může být váš.

Vyhrajte automatický polévkovar DOMO se dvěma programy navíc (Zdroj: DOMO - ELEKTRO)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Správné odpovědi posílejte do středy 23. června do půlnoci.
Jeden z vás získá polévkovar a výrobník rostlinného mléka DOMO.

Vítěze zveřejníme na webu primadoma.cz.

Správnou odpověď se dozvíte v nedělním vysílání Receptáře prima nápadů, nebo na webu prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Automatický polévkovar s funkcí rostlinného mléka a marmelády 

Polévkovar a výrobník rostlinného mléka
Polévkovar má navíc funkci pro přípravu výborných domácích marmelád a džemů. (Zdroj: DOMO - ELEKTRO)

Jedinečný přístroj kombinující výrobník rostlinného mléka a polévkovar s funkcemi pro přípravu nejen krémových polévek, ale i s funkcí pro přípravu výborných domácích marmelád a džemů.

Spuštěním automatického programu pro přípravu rostlinného mléka si přístroj sám vložené suroviny provaří a rozmixuje a přiloženým nerezovým sítkem můžete po dokončení programu rostlinné mléko ještě přecedit do perfektně jemného lahodného nápoje. Snadno tak připravíte sójové mléko, nebo mléko z kešu oříšků apod. Vyrobíte si tak rostlinné mléko přesně podle svých preferencí a za zlomek ceny hotových produktů.

Polévkovar a výrobník rostlinného mléka
Pokud máte rádi krémové polévky, pak není pro jejich přípravu nic jednoduššího (Zdroj: DOMO - ELEKTRO)

Pokud máte rádi krémové polévky, pak není nic jednoduššího než vložit do polévkovaru veškeré potřebné suroviny, zalít vodou a zvolit jeden z automatických programů pro jejich přípravu. V průběhu programu můžete snadno ještě nějaké ingredience doplnit díky paměťové funkci, která vždy na přerušený program automaticky naváže a pokračuje ve vaření tam, kde jste skončili. Spuštěný program sám polévku uvaří a rozmixuje do jemné krémové konzistence a za 21, nebo 30 minut můžete rovnou polévku servírovat.

Máte chuť na výbornou domácí marmeládu? Vložte ovoce do přístroje a vyberte si funkci pro výrobu marmeládyBěhem 25 minut se ovoce postupně rozvaří a rozmixuje. Po skončení programu hotovou marmeládu již pouze nalijete do připravených sklenic a máte hotovo. Díky paměťové funkci můžete v případě potřeby během programu přidat ve vhodný čas cukr, nebo želírovací cukr.

HERNÍ ŘÁD

Publikováno: 20. 6. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima