CERVA představuje nový katalog 2021–2022

V letošním roce otevíráme již 4. dekádu existence firmy CERVA, ve které bychom rádi navázali na naši slavnou historii. Co se nám za předchozích 30 let povedlo? Naše společnost vyrostla z malé české firmy do dnešního globálního holdingu, který je znám napříč všemi kontinenty.

CERVA představuje nový katalog 2021–2022 (Zdroj: CERVA)

Naše podnikání se nám dařilo rozšiřovat nejenom díky organickému růstu, ale i formou četných akvizic. Primárně jsme se zaměřili na rozšiřování našeho působení v Evropě, ale nezapomněli jsme ani na Afriku či Ameriku. V minulém roce jsme si stanovili cíl upevnit své postavení na domácím trhu. Díky akvizici společnosti Hygotrend, předního českého dodavatele potřeb pro úklid a hygienu, jsme výrazně rozšířili naše produktové portfolio a zaměřili se na nové skupiny zákazníků. Připojení sítě maloobchodních prodejen Fachman do naší skupiny je pak naší první výraznou snahou o průnik na retailový trh.

Kromě růstu společnosti jako celku nastaly za posledních 30 let i revoluční změny v našem produktovém portfoliu. Z nevelkého diskontního prodejce rukavic jsme se proměnili v giganta s největším sortimentem produktů různých cenových kategorií na trhu střední a východní Evropy. Kromě produktů našich vážených a spolehlivých partnerů aktivně nabízíme vlastní inovativní produkty, které splňují všechny požadované bezpečnostní normy, a zároveň jsou atraktivní, pohodlné a vysoce odolné.

Pojďme však už přímo ke změnám, které se v novém katalogu udály. V čem je katalog inovovaný, jaké nastaly největší změny, a především jaké nové produkty a změny v jednotlivých produktových kategoriích jsme pro vás připravili?

Změny v produktové kategorii oděvy:

Vyslyšeli jsme požadavky zákazníků a rozšířili jsme velikostní tabulky podle geografických skupin. Kromě toho v katalogu 2021-2022 naleznete nový přehled a popis materiálů: Trifibetex, Trifibetex-Pro, Lumicotex, Cordura a YKK zipů. Velkou novinkou je, že bude možné po dohodě s OPP konzultantem objednávat pouze kusové zakázky.

V katalogu 2021-2022 rovněž představujeme novou kolekci MAX NEO (NEO LADY, NEO REFLEX, SUMMER, SUMMER LADY, VIVO, VIVO HI-VIS, WINTER REFLEX), FF HANS v rámci kolekce Fridrich & Fridrich, kolekci CIUDADES a kolekci NEURUM, která vám je pravděpodobně už známá, nyní však máte poprvé možnost se seznámit se všemi podstatnými informacemi na jednom místě.

273x300 (7)
V katalogu 2021-2022 naleznete nový přehled a popis materiálů: Trifibetex, Trifibetex-Pro, Lumicotex, Cordura a YKK zipů (Zdroj: CERVA)

Novinky v produktové kategorii obuv:

Nově přibyla do katalogu informace ohledně hmotnosti obuvi, standardně se můžete dočíst informace o výšce obuvi, materiálovém složení, u bezpečnostní obuvi je pak k dispozici i materiálové složení tužinky.

Zajímavou novinkou v našem portfoliu je bezpečnostní obuv CORTINA, která je „metal free“ – bez kovových součástí, hodí se tedy na všechna pracoviště, kde je nutné procházet bezpečnostním rámem – letiště, soudní budovy apod…V katalogu pak nově naleznete úplně novou modelovou řadu na gumové podešvi – modely MIRRADA, VINDWOOK a TORNAFORT, nové modely značky Panda a také moderní farmářku HOMBEE.

273x300 (6)
Nově přibyla do katalogu informace ohledně hmotnosti obuvi (Zdroj: CERVA)

Výrazné změny nastaly i v oblasti rukavic:

V prvé řadě došlo k ukončení řady rukavic FreeHand, které byly nově zařazeny do produktové rodiny CERVA. Neprořezné rukavice jsou nově označeny přehledným piktogramem, který uživatele na první pohled informuje, jakou úroveň neprořeznosti rukavice splňuje. V katalogu se pak objevilo hned několik nových typů neprořezných rukavic. Za všechny lze jmenovat: OPTALIS PALM, PLOVER YELLOW CUT nebo TINAMOU.

O nové modely však bylo obohaceno i portfolio mechanických rukavic, rukavic určených k ochraně před speciálními riziky a chemických jednorázových rukavic. Rukavice FIRECREST a VIREO s označením OEKO-TEX® pak splňují standardy testování na škodlivé látky a musí pocházet z ekologických výrobních zdrojů. Kromě novinek pak byl ukončen prodej rukavic FULVUS.

273x300 (1)
Neprořezné rukavice jsou nově označeny přehledným piktogramem (Zdroj: CERVA)

Novinky v kategorii ochrana zraku:

Hlavní novinkou v kategorii ochrana zraku je změna řazení brýlí. Aktuálně byly do portfolia zařazeny modely 3M – SOLUS 2000 a SOLUS CCS a pouzdro BOLLE. V širokém portfoliu ochranných brýlí pak nově nabízíme možnost zhotovení ochranných korekčních brýlí. Zákazníkům můžeme nabídnout také kompletní servis, počínající profesionální konzultací a končící doručením korekčních brýlí splňujících normu EN 166: 2001.

273x300 (3)
Hlavní novinkou v kategorii ochrana zraku je změna řazení brýlí (Zdroj: CERVA)

Změny v kategorii ochrana sluchu:

Novinkou v portfoliu produktů určených k ochraně sluchu jsou zátkové chrániče 3M. Mušlové chrániče SONIS® se naopak z katalogu CERVA přesouvají do katalogu ASSEMBLY. Kosmetickou změnou pak prošly produkty Ear Defender, které budou nově prodávány pod značkou CERVA.

273x300 (2)
Novinkou v portfoliu produktů určených k ochraně sluchu jsou zátkové chrániče 3M (Zdroj: CERVA)

Co by vás nemělo překvapit v kategorii ochrana hlavy:

Přilby jsou nově rozděleny na dvě podkategorie – průmyslové přilby a přilby pro horolezce. V našem portfoliu přibylo příslušenství k přilbám JSP – průmyslové štíty, lesnický drátěný štít a 4bodový podbradní pásek.

273x300 (5)
Přilby jsou nově rozděleny na dvě podkategorie – průmyslové přilby a přilby pro horolezce (Zdroj: CERVA)

Novinky v portfoliu ochrany dechu:

Produktová kategorie ochrany dechu dostála v poslední době výrazných změn. V produktovém portfoliu naleznete nově produkty NANO – mj. RESPIPRO WHITE, RESPIRAPTOR a RESPIPRO CARBON – splňující filtrační třídu FFP2. Vzhledem k naší nedávné akvizici společnosti Hygotrend jsme dále portfolio rozšířili o roušky privátní značky HYGOTRENDY – VIRAZON, VIRAZON NANO, VIRAZON PRO, VIRAZON PRO KIDS. Další novinkou jsou respirátory privátní značky F&F – mj. SAAR a NAAB, produkty REFIL – REFIL 751 a REFIL 750 a produkty značky RESPAIR X.

Z portfolia byly naopak vyřazeny svářecí kukly 3M, respirátory AIR+ a produkty značky CleanSpace. Poslední změnou je úprava označení produktů UNIX, které nově ponesou označení CERVA.

Vzhledem k mnohem širší nabídce produktů na ochranu dechu jsou nově v katalogu 2021-2022 přidány hmatníky – Respirátory, Zdravotnické obličejové masky, Polomasky a celoobličejové masky a Filtro-ventilační jednotky – pro snazší orientaci v katalogu.

273x300 (4)
V produktovém portfoliu naleznete nově produkty NANO (Zdroj: CERVA)

Po 2 letech se vrací do katalogu sortiment ochrany proti pádu:

Produkty určené k ochraně proti pádu se vrací do velkého katalogu CERVA ve výrazně rozšířené podobě. Ke stávajícímu dodavateli Lanex jsme přidali dvě další značky, a to FALL SAFE z Portugalska a německý SKYLOTEC.

Počet nabízených výrobků tak stoupl na téměř dvojnásobek. Nyní našimi produkty přitom pokrýváme kompletní problematiku ochrany proti pádu včetně záchranných operací a řešení do specifických podmínek jako je chemický průmysl, výbušné prostředí a práce se zdroji tepla např. svařování. Aktuálně můžete v našem portfoliu také nalézt praktické sety určené pro konkrétní práce, pro zjednodušení výběru potřebných pomůcek prodejcům i zákazníkům.

273x300 (8)
Produkty určené k ochraně proti pádu se vrací do velkého katalogu CERVA ve výrazně rozšířené podobě (Zdroj: CERVA)

V případě, že v katalogu nenajdete výrobek pro konkrétní situaci, kterou řešíte, máme samostatný katalog FALL PROTECTION, kde je nabídka ještě širší.

Publikováno: 7. 7. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima