Míchané drinky s dotekem japonské kultury

Japonský ROKU gin v sobě snoubí lokální ingredience, tradiční řemeslné postupy a japonskou vytrvalost a péči. Namíchejte si to nejlepší z ROKU GIN a nechte se okouzlit tamní kulturou. Míchané drinky na japonský způsob vás okouzlí a zpestří vaše večery či zahradní párty s přáteli. Ohromte ostatní vytříbeným vkusem a originálními míchanými drinky.

Míchané drinky s dotekem japonské kultury (Zdroj: Anna Postníková)

Objevte kouzlo japonského ginu

ROKU GIN je prvotřídní řemeslný japonský gin, ve kterém se snoubí hořké tóny jalovce s něžnou sakurou, energizujícími zelenými čaji Sencha a Gyokuro, lahodným citrusem Yuzu a štiplavým pepřem Sansho. Bohatou a zároveň jemnou chuť harmonicky doplňuje vůně koriandru a citrusové kůry. Skvěle si ho vychutnáte nejen samotný či ve formě perfect serve, ale i v míchaných drincích – třeba s vaším oblíbeným tonicem. 

Míchání nápoje
ROKU GIN si skvěle si ho vychutnáte i v míchaných drincích (Zdroj: Anna Postníková)

Kromě unikátní vyvážené chuti a prvotřídních výrobních surovin vás na první pohled zaujme výjimečný hexagonální tvar lahve vyjadřující vyváženost šesti japonských bylin. Skleněné lahvi ve tvaru šestiúhelníku dominuje etiketa z luxusního materiálu Washi, na které je tradičním japonským písmem vyraženo logo ROKU GIN. Ve skle jsou precizní ražbou znázorněny jednotlivé botanicals – své místo tam má sakura, japonské zelené čaje, citrus Yuzu i pepř Sansho. Celkový design láhve odráží dokonalou harmonii mezi jednotlivými botanicals a vyjadřuje jejich chuťovou souhru.  

Namíchejte si to nejlepší z ROKU GIN a nechte se inspirovat našimi tipy na míchané drinky! 

Gin
Kromě unikátní vyvážené chuti a prvotřídních výrobních surovin vás na první pohled zaujme výjimečný hexagonální tvar lahve (Zdroj: Anna Postníková)

ROKU GIN

Jednotlivé tóny pečlivě vybraných botanicals si nejlépe vychutnáte ve formě panáku. Do sklenice nalijte 2 díly ROKU GIN a vychutnejte si ho jen tak samotný ve formě panáku.  

ROKU GIN & TONIC

Pokud jste milovníci osvěžujícího drinku Gin & Tonic, neváhejte si ho pro změnu namíchat z luxusního ROKU GIN. Uvidíte, že hned poznáte rozdíl. Přidejte ještě čerstvě nakrájených šest stroužků zázvoru a pozvedněte své oblíbené pití na úplně nový level! 

Do vysoké sklenice vložte kostky ledu, zalijte čtyřmi díly ROKU GIN a dolijte prémiovým tonicem. Na závěr ozdobte 6 plátky čerstvě nakrájeného zázvoru. 

ROKU GIN & TONIC
Pokud jste milovníci osvěžujícího drinku Gin & Tonic, neváhejte si ho pro změnu namíchat z luxusního ROKU GIN (Zdroj: Anna Postníková)

TEAMLET 

Teamlet je čajová verze jednoho z nejpopulárnějších ginových drinků současné doby – tedy Gimletu. Namíchejte si ho i v pohodlí domova a užívejte si dokonalou souhru chutí. 

Do whiskovky s ledem, nebo do koktejlové sklenice bez ledu, nalijte ve stejném poměru díl ROKU GIN a čajového cordialu ze Sencha a Touareg. 

 TEAMLET
Teamlet je čajová verze jednoho z nejpopulárnějších ginových drinků (Zdroj: Anna Postníková)

ROKU NEGRONI

Hořká, ale chuťově vyvážená kombinace vzniká sladěním ROKU GIN, Vermutu a Campari!

Do sklenice vložte led a smíchejte všechny tři ingredience stejným dílem. Nakonec ozdobte plátkem pomerančové kůry.

ROKU NEGRONI
Hořká, ale chuťově vyvážená kombinace vzniká sladěním ROKU GIN, Vermutu a Campari (Zdroj: Anna Postníková)

ROKU GIN 

Roku znamená v japonštině „šest“ a právě tolik je základních surovin, které ginu propůjčily jeho charakteristickou bohatou a jemnou chuť. Jarem vás provedou květy něžné sakury, létem energizující čajové lístky Sencha a Gyokuro, podzimem pepř Sansho a zimou lahodný citrus Yuzu. Kromě těchto ikonických japonských surovin najdete v ginu i tradiční hořkost jalovce s tóny koriandru a citrusové kůry. Nejlépe si ho vychutnáte samotný, v drinku perfect serve nebo třeba v míchaných nápojích s tonicem. 

Roku gin
Jednotlivé tóny pečlivě vybraných botanicals si nejlépe vychutnáte ve formě panáku (Zdroj: Anna Postníková)

Publikováno: 16. 7. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima