Stavební veletrh FOR ARCH se bude konat 21. - 25. září 2021

Ve dnech 21. - 25. září 2021 se bude konat nejvýznamnější stavební veletrh u nás FOR ARCH na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Letošní nabídka se rozšíří o veletrh nábytku FOR INTERIOR. Partnerem je skupina ČEZ a oficiálními vozy automobily značky FORD

Veletrh proběhne ve dnech 21. až 25. září (Zdroj: ABF)

Stavební veletrh FOR ARCH je tradičním místem setkávání stovek vystavovatelů napříč stavebními obory s tisíci spokojených návštěvníků z řad odborníků i široké veřejnosti. Také v září letošního roku bude událostí, během níž se představí tisíce produktů, nepřeberné množství novinek, technologií i poctivé řemeslo firem z oboru.

Výstava
FOR ARCH 2021 nabídne ještě komplexnější nabídku, a to díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR (Zdroj: ABF)

„FOR ARCH letos bude jednou z prvních významných akcí veletržního oboru, která se uskuteční po těžkém období nejen pro toto odvětví. Jeho konání má v tomto roce ještě zásadnější význam pro restart oboru i pro nenahraditelnost osobního setkání vystavovatelů a návštěvníků. Již 32. ročník přinese přehlídku napříč sekcemi stavebních prvků a materiálů, zabezpečení a chytrých domácností, vytápění, dřevostaveb a oboru bazény, sauny & spa,“ řekla ředitelka veletrhu FOR ARCH Kateřina Maštalířová. Chybět nebudou ani poradenská centra, v nichž odborníci zodpovědí návštěvníkům otázky týkající se rekonstrukce či stavby.

Výstavní hala
Chybět nebudou ani poradenská centra, v nichž odborníci zodpovědí návštěvníkům otázky týkající se rekonstrukce či stavby (Zdroj: ABF)

FOR ARCH 2021 nabídne ještě komplexnější nabídku, a to díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Kromě tvorby a novinek z dílen tradičních nábytkářských společností se budou moci návštěvníci seznámit také s produkty firem zaměřených na interiérový design. Více informací o veletrhu FOR ARCH najdete na www.forarch.cz.

 

Publikováno: 8. 8. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima