Příjemný relax s dobrou knihou nabízí nové tituly od GRADY

K prázdninám patří odpočinek a pohoda. Oboje si můžete dopřát, pokud se začtete do některé z nových knih, které právě teď vycházejí v nakladatelství GRADA. Ať už to bude kniha plná humorných situací nebo romantika, vždy na vás čeká příjemný čtenářský zážitek.

Začtěte se do některého z nových titulů nakladatelství GRADA (Zdroj: Depositphotos)

Nevinný záskok - Lizzy Dentová

Birdie a Heather jsou nejlepší kamarádky a spolubydlící. Heather je zodpovědná a má v životě jasno. Birdie je tak trochu střelec a neví, co se sebou. Když se Heather překvapivě vydá s novou láskou do Itálie a zruší tak vysněnou letní práci someliérky ve Skotsku, rozhodne se za ni Birdie zaskočit. Vždyť co na tom může být tak složitého? K masu červené, k rybě bílé…

A tak Birdie stráví léto v luxusním pětihvězdičkovém resortu. Dokáže ale obalamutit bohaté zákazníky při servírování vína, kterému na rozdíl od své spolubydlící ani za mák nerozumí? A hlavně – dokáže se neprozradit před hezkým a sympatickým kuchařem Jamesem, prvním mužem, který se jí doopravdy líbí? 

Nevinný záskok
Lizzy Dentová, Nevinný záskok (Zdroj: GRADA)

Klíč - Kathryn Hughesová

Zdravotní sestra Ellen Crosbyová nastoupí do nemocnice pro duševně choré. Přestože netuší, co ji zde čeká, je plná energie a naděje, že bude pomáhat potřebným. Když pozná mladou ženu, kterou do ústavu přivezl její otec, netuší, že již brzy ji čeká rozhodnutí, které jim navždy změní život.

Sarah je zvláštně přitahována opuštěnou nemocnicí pro psychicky nemocné. Při jedné obhlídce objeví kufr pacientky, která zde pobývala před padesáti lety. Šokující obsah kufru, kterého se půl století nikdo ani nedotkl, jí pomůže rozmotat zapomenutý příběh o velké tragédii a ztracené lásce a dá jí příležitost napravit dávnou křivdu.

Kathryn Hughesová, Klíč (Zdroj: GRADA)

Oba tituly zakoupíte i jako e-knihy na www.grada.cz.

Publikováno: 26. 7. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima