Interiérový design pro všechny na veletrhu FOR INTERIOR

Ve dnech 21. až 25. září v PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech bude probíhat veletrh nábytku FOR INTERIOR společně s nejvýznamnějším stavebním veletrhem u nás FOR ARCH. Je to vhodná volba pro všechny, které oslovuje interiérový design.

Veletrh bydlení FOR ARCH proběhne v pražských Letňanech (Zdroj: Depositphotos)

Veletrh FOR INTERIOR je tradičním místem, kde se potkávají nejmodernější produkty z dílen českých i zahraničních výrobců, ale také poctivé řemeslo s tradicí snoubené s požadavky moderního designu. Letošní rok navíc patří z hlediska domácích rekonstrukcí, renovací či modernizace mezi nejproduktivnější v novodobé historii. Jak uvedl jarní průzkum pro společnost ABB, více než pětina Čechů (22 %) se letos rozhodla své bydlení inovovat. Významnou roli v tomto rozhodnutí sehrála realizovaná pandemická omezení.

Expozice
Nejen s designem poradí veletrh nábytku FOR INTERIOR (Zdroj: ABF)

Od designu ke stavebnictví

Jedním z klíčových elementů, které lidé při modernizaci bydlení řeší, je design výrobků a s ním i materiál, z něhož jsou vyráběny. Veletrh FOR INTERIOR nabízí ojedinělou šanci seznámit se s maximálním počtem produktů na jednom místě, navíc s možností osobní konzultace přímo u samotných výrobců a dodavatelů. Letošní podzimní ročník veletrhu navíc představí nabídku designových firem, které návštěvníci běžně potkávali na jarních ročnících v rámci události DESIGN SHAKER.

Pokoj
Lidé ve velkém řeší modernizaci bydlení (Zdroj: ABF)

Vybírat bude možné z nových kolekcí sedaček, matrací, postelí, kuchyňského vybavení, interiérových doplňků, povlečení a mnoha dalších. Zájemci se dozví, jaké trendy hýbou sekcemi sedacích souprav, jídelních stolů, dětského nábytku nebo jak udělat maximum pro zdravý spánek celé rodiny. Odborníci napříč nábytkářským odvětvím také poradí, jak snadno provést malé i velké změny v interiéru, aby odrážel osobitý styl svého majitele.

Výstavní hala
Potká se zde poctivé řemeslo s tradicí snoubené s požadavky moderního designu (Zdroj: ABF)

Díky výjimečnému souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH mohou návštěvníci poznat a získat produkty i cenné informace v rámci kompletního portfolia pro stavby a rekonstrukce. Nomenklatura veletrhu FOR INTERIOR dokonale doplní obory stavebních prvků a materiálů, chytré domácnosti a zabezpečení, vytápění, dřevostaveb i oboru bazény, sauny & spa. Veletrh nábytku přinese také doprovodný program: sérii přednášek a workshopů pro odborníky i laiky.

Publikováno: 31. 7. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima