Společnost CERVA obléká rohlik.cz

CERVA obléká rohlík.cz – jejich řidiči budou nosit top produkty z našich kolekcí NEURUM a DAYBORO, které se vyznačují perfektní funkčností, a navíc jsou nesmírně pohodlné.

Společnost CERVA oblékne řidiče rohlik.cz (Zdroj: CERVA)

Jsme nadšeni, že se nám podařilo navázat spolupráci s rohlik.cz a jejich řidiči budou nově oblékat oděvy naší značky CERVA. Produkty z kolekce NEURUM a DAYBORO do puntíku splňují, co od nich skutečný profesionál při každodenním nošení vyžaduje – kvalitní zpracování, funkčnost a pohodlnost.

V čem budou nově řidiči rohlik.cz rozvážet nákupy zákazníkům?

Ideální volbou do horkých letních měsíců jsou antracitové šortky NEURUM CLASSIC. Pánské pracovní šortky s pružným pasem jsou vyrobené z elastického materiálu TRIFIBETEX®, díky čemuž jsou velmi pohodlné, trojité prošití nohavic a sedu zajišťuje odolnost, prostorné multifunkční kapsy pak přináší potřebnou funkčnost.

Během chladnějších letních večerů a na podzim určitě ocení řidiči rohlik.cz antracitové kalhoty NEURUM PERFORMANCE, které opět charakterizuje pružný pas, elastický inovativní materiál TRIFIBETEX PRO®, odolné trojité prošití nohavic a sedu a CORDURA zesílení v oblasti kolen. Kalhoty mají navíc nastavitelnou délku nohavic. Před sychravým počasím ochrání olivová softshellová bunda NEURUM, což je celopropínací softshellová bunda se stojacím límcem, která je odolná proti větru i dešti. Uživatel může využít 2 postranní a 1 náprsní kapsu na zip. Bunda je vybavena reflexními prvky v barevném odstínu bundy. Zahřát řidiče může také černá celopropínací mikina DAYBORO, která má zesílenou oblast ramen materiálem Oxford 600D.

Taška rohlik.cz
Oblečení se vyznačuje perfektní funkčností, a navíc je nesmírně pohodlné (Zdroj: CERVA)

Před nešvary zimního počasí řidiče rohlik.cz ochrání zimní celopropínací bunda NEURUM v olivově barvě. Bundu charakterizuje odepínací kapuce a prodloužená zadní část. Zimní bunda je pak samozřejmě odolná vůči větru i dešti, navíc je však i prodyšná, takže nehrozí, že by se v ní někdo extrémně potil. Bunda je vybavená hned 6 kapsami na zip a využít můžete i nastavitelné šířky rukávů díky suchému zipu.

Pokud byste chtěli vypadat při práci stejně dobře jako řidiči rohlik.cz a máte zájem o zakoupení těchto pohodlných, funkčních a odolných pracovních oděvů, můžete využít některého z našich distributorů. Dodávky zmíněných produktů pro rohlik.cz pak zprostředkovává náš distributor Brudra.

Publikováno: 3. 8. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima