Co byste řekli tomu, že i víly mají svou naučnou stezku. Nevěříte? Navštivte ji

Užijte si krásný den s vílami na jejich stezce. Stezka vás zavede do tajemných míst, která obývají víly, v prostředí komunitní zahrady v Jihočeském Rudolfově. Je to ideální tip pro rodiče či prarodiče, kam s dětmi o prázdninách. Poznejte kouzlo přírodní zahrady.

Vydejte se za vílami (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

V rámci akce SPOLUDEN, která je výjimečná tím, že je otevřený úplně celý hektarový areál včetně první ukázkové přírodní zahrady Anastazie, která je běžně veřejnosti uzavřena a která je hned přes cestu od té komunitní, si tak mohli návštěvníci užít nejen vílí stezku a hledání víl v zahradě, ale byl pro ně připravený také bohatý program, včetně občerstvení a her pro děti. 

Pokud se vám víly a poznávání zákonitostí v přírodě líbí, zajeďte si na Rudolfov u Českých Budějovic na Naučnou vílí stezku, a to každou neděli v srpnu vždy od 10:00 do 18:00. A pokud si budete chtít odnést něco na památku, mohou to být například pohádky Hanička a skřítek Rozmarýnek. Tyto pohádky jsou autorskou tvorbou Mgr. Ireny Kovářové, majitelky zahrad, která pohádky jak napsala, tak ilustrovala. Navíc je každá pohádka doplněná o zajímavá a poučná tvoření či náměty k zamyšlení.

Hanička a skřítek
Užijte si krásný den se svými dětmi (Zdroj: Naše zahrádka z.s. )

Akci SPOLUDEN s bohatým programem, která ukončí sezónu na Vílí stezce, si pak můžete užít 22. 8. 2021.

Publikováno: 13. 8. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima