Vyhrajte v naší soutěži výrobník perlivé vody SodaStream

Pokud si raději místo obyčejné vody dopřejete vodu perlivou, možná jste již přemýšleli nad pořízením výrobníku, než se každou chvíli tahat s balíky sodovek z obchodu. Pokud se zapojíte do naší soutěže, můžete vyhrát výrobník perlivé vody SodaStream či další příslušenství.

Vyhrajte v naší soutěži výrobník perlivé vody SodaStream (Zdroj: SodaStream)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti SodaStram.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.sodastream.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: SodaStream Spirit Pepsi Megapack 

SodaStream vytáhl před letem z rukávu eso, které přesvědčí i skalní fanoušky osvědčených chutí. Set Spirit Megapack obsahuje nejprodávanější výrobník perlivé vody Spirit Black spolu s bombičkou s potravinářským CO2, lahev s logem Pepsi Max a k tomu 440 ml příchuť Pepsi Max a čtyři testovací příchutě Pepsi, Mirinda, 7Up a 7Up Free. Pokud jste dosud byli odkázáni jen na vláčení těžkých PET lahví z obchodu, doporučujeme vyzkoušet, čerstvě naperlená "domácí verze" chutná skvěle!

První cenou je výrobník SodaStream Spirit Pepsi Megapack 
První cenou je výrobník SodaStream Spirit Pepsi Megapack  (Zdroj: SodaStream)

2. cena: Sada příchutí SodaStream x Pepsi 

Ikonické chutě nápojů PepsiCo míří přímo do českých domácností! V podobě originálních koncentrovaných příchutí, ke kterým stačí přidat čerstvě naperlenou vodu, je na český trh uvádí společnost SodaStream. Šest příchutí – od klasické Pepsi, 7UP a Mirindy až po jejich varianty bez cukru – Pepsi Max, 7 UP Free a Mirinda Diet – je balených ve 440ml lahvičkách s praktickým dávkovacím víčkem a jedno balení vystačí na přípravu přibližně devíti litrů nápoje. 

Druhou cenou je sada příchutí SodaStream x Pepsi
Druhou cenou je sada příchutí SodaStream x Pepsi (Zdroj: SodaStream)

3. cena: Lahve Fuse Pepsi

S opakovaně použitelnou lahví Fuse s motivy ikonických příchutí Pepsi, Pepsi Max a 7 UP se vyhnete nekonečným nákupům balených vod a tím i hromadění jednorázového plastu, který zatěžuje životní prostředí. Lahve jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez škodlivých BPA látek. 

Třetí cenou jsou lahve Fuse Pepsi
Třetí cenou jsou lahve Fuse Pepsi (Zdroj: SodaStream)

Termíny soutěže

Start: 28. 07. 2021
Uzávěrka: 29. 08. 2021
Slosování výherce: 30. 08. 2021
Zveřejnění výherce: 30. 08. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 30. 09. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, SodaStream a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media .
  • Výhry odesílá společnost SodaStream.

O partnerovi soutěže

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. * 

Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.  
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů. 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz   

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean. 

Publikováno: 28. 7. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima