Oslavte s námi 20 let oblíbeného pořadu Receptář prima nápadů

Oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat, oslaví letos v září již 20 let na obrazovkách televize Prima. RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ si proto pro diváky připravil nejen další sezonní rady a tipy, ale přinese i speciální narozeninový díl. Pořadem bude opět provázet Oldřich Navrátil, a to každou neděli kolem poledne. Mezi redaktory pořadu se od podzimu nově zařadí i herec Jaromír Nosek, který bude diváky v rubrice „Na Míru“ pravidelně zvát do své dílny.

Daniela Dušková poradí se zahradou (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Podzimní sezonu zahájí oblíbený pořad ve velkém stylu – speciálním narozeninovým dílem k 20. výročí RECEPTÁŘE PRIMA NÁPADŮ na obrazovkách televize Prima. V něm nebude chybět narozeninový dort, recept na drink k narozeninovému přípitku, odrůdy zeleniny, které ani po 20 letech nezestárly, nebo výsadba památného stromu k jubileu pořadu.

20 let
Slavíme 20 let (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Nově se v pořadu představí i herec Jaromír Nosek, který během pandemie koronaviru vystřídal divadelní prkna za práci na stavbě a o svoje zkušenostmi se s diváky bude pravidelně dělit při návštěvě své dílny v rubrice „Na Míru“. Přinese návody, jak si krok za krokem vytvořit originální kusy nábytku nebo zahradní pomůcky.

Nosek
Míra Nosek se představí v rubrice "Na Míru" (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Oblíbený pořad si pro podzimní sezonu připravil opět celou řadu zajímavých reportáží. Těšit se diváci mohou i nadále na Evu Borskou s rubrikou DOMOV, která se zaměřuje na interiérový design, inteligentní domácnost a různé druhy bytových úprav. S chovem nejen čtyřnohých mazlíčků pomůže paní veterinářka Míša Riedlová. Honza Kopřiva s Ludmilou Duškovou poradí, jak se postarat o zahradu a vyzrát na nejrůznější škůdce, ale i s péčí o domácí a balkonové rostliny. Šárka Rooya se vrátí se svými návody na rukodělné práce a vyrábění. To vše pod taktovkou moderátora Oldřicha Navrátila.

Šárka Rooya
Tvořte se Šárkou Rooya (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Publikováno: 20. 8. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima