Podobu letošních Vánoc i voňavý domov ukáže veletrh FOR DECOR & HOME

Kontraktační veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME tradičně udává směr svého oboru a představuje nejnovější výrobky tuzemských i zahraničních značek. Stejně tomu bude také ve dnech 2. až 4. září 2021, kdy tato událost proběhne na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.

Na veletrhu vás budou čekat nové kolekce vánočních dekorací a dárkového zboží (Zdroj: ABF a.s./Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Obchodníci, kteří jsou pravidelnými návštěvníky veletrhu FOR DECOR & HOME, vědí, že se na této akci seznámí s nejnovějším sortimentem dekorací a dárků prezentovaným výrobci, velkoobchody, exkluzivními dovozci i rodinnými manufakturami. Letošní podzimní ročník je o to významnější, protože obchodníkům, kteří ztratili možnost osobního kontaktu se zákazníky, nabídne tuto dlouho očekávanou příležitost. K vidění bude nejen široké portfolio vánočního zboží, ale i produkty ze sekcí zahradních dekorací, doplňků na terasy a balkony či moderních i tradičních kuchyňských doplňků.

DECOR & HOME
Letošní veletrh FOR DECOR & HOME je dlouho očekávanou událostí (Zdroj: ABF a.s.)
Hrneček
Jedním z nejsilněji zastoupených oborů budou dekorace a dárkové zboží (Zdroj: ABF a.s.)

Jedním z nejsilněji zastoupených oborů budou na veletrhu FOR DECOR & HOME dekorace a dárkové zboží. Své produkty z tohoto odvětví pro útulný domov představí například společnost Nekupto, která na trhu působí už tři desetiletí a dokáže potěšit každého člena rodiny. Na své expozici se pochlubí produkty praktickými, jako jsou například hrnky, sklenice na pivo i víno, panáky, placatky, pokladničky či peněženky, a nově i závěsné dřevěné cedulky s květy doplněné tematickými nápisy. Chybět nebude ani kolekce dárků pro páry, ať už k výročí či svatbě, nebo třeba jen pro radost.

Expozice
Návštěvníci se na veletrhu seznámí i s nejnovějšími trendy floristiky a s designovou podobou letošních vánočních svátků (Zdroj: ABF a.s.)

Jak voní domov

Jedním z důležitých aspektů domova je také jeho typická vůně. Na veletrhu FOR DECOR & HOME se představí společnost Smell of Life, která je českým výrobcem unikátních bytových vůní a vůní do auta. Její designové aroma difuzéry, vonné vosky do aromalamp, osvěžovače ve spreji či vůně do auta jsou velmi intenzivní a dlouhotrvající. Nejen že se zákazníkům líbí svým vzhledem, ale bodují i funkčností a intenzitou. V Letňanech bude na výběr z široké palety vůní, které jsou inspirovány světovými parfémy.

Košíčky
Inspirujte se na veletrhu FOR DECOR & HOME (Zdroj: ABF a.s./Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Lapače snů
Dekorace pro váš útulný domov (Zdroj: ABF a.s.)

Veletrh toho ale na svém podzimním ročníku představí mnohem více. Nové kolekce vánočních dekorací a dárkového zboží uvedou na svých stáncích Decorium, Autronic, Dakls, Klia Praha, Indecor, Simons Trade, Myris Trade nebo například BDK-GLASS. Vánoční i celoroční sortiment zboží nabídne v Letňanech také Edwilan, Flora Service trade, Sunnywell nebo Kouzlo starých časů. Návštěvníci se na veletrhu seznámí i s nejnovějšími trendy floristiky a s designovou podobou letošních vánočních svátků.

Publikováno: 2. 9. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima