Vyhrajte balíček produktů Milka

Ruku na srdce, kdo si čas od času rád nezahřeší a nedá si něco sladkého. Pokud se zapojíte do naší soutěže, můžete vyhrát celý balíček sladkých dobrot a ještě něco navíc. Pro mlsouny tu máme novou soutěž. Výherní balíček dobrot obsahuje mimo jiné novou Milka pomazánku.

Vyhrajte v naší soutěži balíček produktů Milka (Zdroj: Mondelez Europe Services GmbH)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 balíčky produktů Milka.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách milka.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Balíček produktů Milka

Balíček obsahuje:

 • 1x Milka pomazánka
 • 2x Milka lískooříšková 90g
 • 1x Milka Alpine milk 200g
 • 1x I love Milka 110g
 • 1x Milka hrnek  
Balíček produktů Milka
V balíčku naleznete spoustu sladkých dobrot značky Milka (Zdroj: Mondelez Europe Services GmbH)

Hledáte inspiraci na sladkou snídani pro celou rodinu? Vyzkoušejte novou lískoořískovou pomazánku Milka se slunečnicovým olejem, která má jemně krémovou strukturu, skvěle se roztírá a její skleněná sklenice je vhodná k recyklaci. Tato lahodná kombinace kakaa a lískových ořechů je ideální volbou pro každou snídani.

Nová Milka pomazánka
Nebude chybět ani nová Milka pomazánka (Zdroj: Mondelez Europe Services GmbH)

Termíny soutěže

Start: 13. 9. 2021
Uzávěrka: 13. 10. 2021
Slosování výherce: 14. 10. 2021
Zveřejnění výherce: 14. 10. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 14. 11. 2021

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, Mondelez Europe Services GmbH a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA.
 • Výhry odesílá společnost Prima DOMA.

O čokoládě

Za zakladatele Milky je považován Švýcar Philippe Suchard, který si v roce 1826 otevřel továrnu na výrobu čokolády. Když v roce 1901 začala továrna vyrábět čokoládu pod značkou Milka, objevovalo se jméno majitele i na jejích obalech. Původně velkým zlatým písmem ve středu tabulky, později tuto dominantní pozici získalo slovo Milka.

Úplně první tabulka Milka čokolády byla prodána v roce 1901 v Německu. Od té doby se tyto čokolády, a další produkty zabalené v typicky fialové lila barvě, postupně staly jedněmi z nejpopulárnějších čokoládových pochoutek. Aktuálně si je mohou koupit lidé v 52 zemích po celém světě a každý den se během jediné hodiny prodá průměrně 150 000 kusů Milka produktů!

Na prvním papírovém obalu fialové barvy z roku 1901 byl vyobrazen pastevec s krávou v kopcovité krajině. Kráva je tak součástí značky od úplného začátku. Současnou podobu, a především roli v komunikaci Milky, však získala až později. Fialová kravička se tak, jak ji známe dnes, poprvé objevila v reklamě během roku 1972. O rok později se již stala ústřední postavou značky a objevila se poprvé i v televizi.

Populární Milka kravičku už dávno nenajdeme jen na tabulkových čokoládách. První rozšíření nabídky přišlo v roce 1926, kdy přibyly také speciální vánoční a velikonoční produkty. Od roku 1977 se začaly vyrábět tabulkové čokolády také ve vyšších gramážích než dosavadních 100 gramů. O deset let později, v roce 1987, se poprvé objevily čokoládové pralinky ve tvaru srdce. Tyto bonboniéry, které se dnes těší oblibě například během Valentýna, doplnily postupně i další tvary určené pro speciální příležitosti.

Když se podíváme do nedávné minulosti, zjistíme, že roku 2007 se rozrostla nabídka produktů o kategorii sušenek a jemného pečiva v kombinaci s nejjemnější Milka čokoládou. V dalších letech se portfolio Milky každoročně rozrůstalo o další a další novinky. V roce 2010 se tak například poprvé objevily Milka Choco Wafer, oplatky s kakaovou náplní přelité čokoládou. Že vám něco připomínají? Není tajemstvím, že inspirací jim byla populární česká Fidorka!

Zdroj textu: Milka

Publikováno: 13. 9. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima