Vyhrajte knihu Lucie Oudové Dary Pošumaví

Vydejte se společně s dětmi do přírody a zažijte zde spoustu báječných chvil. Inspirací vám může být kniha autorky Lucie Oudové Dary Pošumaví. Návody na hry v přírodě mohou sloužit také dětským skupinám všeho druhu. Zapojte se do naší soutěže, dva z vás mohou vyhrát tuto zajímavou knihu.

Vyhrajte knihu určenou pro práci s dětmi Dary Pošumaví (Zdroj: Pointa)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 2 ceny z online nakladatelství Pointa.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.pointa.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 2. cena: kniha Dary Pošumaví

Co si představit pod názvem Dary Pošumaví? Darem může být setkání s rysem nebo třeba dětmi vyrobený obrázek pro babičku. Obdarovat se může rodina společnými chvílemi, které stráví na procházkách. A také při přípravě svátků, které tradiční český rok nabízí. Autorka důvěrně zná střední část Pošumaví a vede nás citlivě krajinou s pomocí příběhů, které můžeme prožít společně s rodinou Kvapilů ze staré hájenky. Během dobrodružství jejích nejmladších členů, Káji a Bertíka, se navíc dozvíme, co všechno příroda poskytuje nejen k výrobě dárků, ale i k tomu, aby uzdravovala.

Ukázka z knihy Dary Pošumaví
Návody na hry v přírodě mohou sloužit také dětským skupinám všeho druhu (Zdroj: Pointa)

O autorce:

Lucie Oudová

Narodila se roku 1985 v Klatovech, dětství prožila v malé šumavské vesničce poblíž Velhartic. Vystudovala vysokou školu ekonomického zaměření a dále pak vyšší odbornou školu sociální. Je maminkou dvou dětí, se kterými ráda tráví čas v přírodě. Její srdeční záležitostí je Šumava. Odmalička tíhla ke knihám, nacházela v nich totiž klid a moudrost. Psaní se začala ve větší míře věnovat teprve nedávno. Byl to možná právě stesk po domově, který ji donutil začít psát. S příchodem dětí na svět se začaly vynořovat vzpomínky na její dětství na Šumavě – na místa nádherných samot, dětské hry, babiččiny povidlové buchty. Tento pohled zpět autorce pomohl zbrzdit dnešní uspěchaný tok života. Podívat se zpátky na tradiční hodnoty lidského bytí a vnímat vše tak trochu jiným pohledem.

Termíny soutěže

Start: 14. 9. 2021
Uzávěrka: 14. 10. 2021
Slosování výherce: 15. 10. 2021
Zveřejnění výherce: 15. 10. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 15. 11. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, nakladatelství Pointa  a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhry odesílá společnost Prima Doma Media.

O partnerovi soutěže

Online nakladatelská služba Pointa

Na Pointu přicházejí s rukopisy začínající autoři i ti, kterým nevyhovují tradiční nakladatelé. Vybírají si knižní kolegy, jako jsou ilustrátor, redaktorka a další.
Po sestavení knižního týmu kniha během 30denního předprodeje vybírá částku potřebnou na vydání. Čtenáři si za příspěvek vybírají z jedinečných odměn.
Když se peníze úspěšně vyberou, knižní tým začne pracovat na finální podobě knihy. Ta po vytištění putuje mezi předplatitele, do knihkupectví a e-shopů.

Publikováno: 14. 9. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima