Jak zní nové album Dana Bárty živě? Vychutnejte si unikátní koncert na výstavišti v Letňanech

Kulturní léto v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA s příchodem podzimních dnů nekončí. Další velkou událost přinese PRAGUE KEMP LETŇANY v úterý 21. září od 19:30, kdy se konají v rámci jednoho minifestivalového večera tři hudební vystoupení. A to kapel Vltava, Vanua 2 a Dana Bárty & Illustratosphere.

Jak zní nové album Dana Bárty živě? Vychutnejte si unikátní koncert na výstavišti v Letňanech (Zdroj: PVA Expo Praha)

Unikátní koncertní událost, která se uskuteční v rámci večerního programu stavebního veletrhu FOR ARCH, zahájí vystoupení kapely Vanua 2, po ní ovládne stage jedna z nejoriginálnějších českých rockových kapel, skupina Vltava. Zlatým hřebem této kulturní události bude vystoupení Dana Bárty a jeho Illustratosphere, na němž populární zpěvák představí sérii písní z aktuálního alba. „Dan Bárta s Illustratosphere představí skladby z aktuálního alba Kráska a zvířený prach, jehož vydání padlo bohužel na okamžik začátku prvního lockdownu v loňském roce. O to déle však bude album stále novinkové a na koncertu při veletrhu FOR ARCH bude tedy jedinečná příležitost poznat ho v živém provedení,“ říká manažerka zpěváka Štěpánka Kubíčková.

Dan B
Dan Bárta (Zdroj: PVA Expo Praha)

Organizátoři PRAGUE KEMP LETŇANY myslí také na ochranu návštěvníků i vystupujících a celý areál funguje v bezpečnostním režimu podle aktuálních vládních nařízení. Na výstavišti probíhají pravidelné dezinfekce a úklid prostor, platí zvýšená hygienická opatření a zajištěny jsou též kontroly u vstupu do areálu. Poloha komplexu nabízí skvělou dopravní dostupnost pro Pražany i mimopražské návštěvníky a možnost parkování v bezprostřední blízkosti výstaviště. Více najdete na www.praguekemp.cz.

Publikováno: 20. 9. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima