V RECEPTÁŘI PRIMA NÁPADŮ startuje nová rubrika s novým moderátorem

Již od neděle 19. září 2021 se diváci Receptáře prima nápadů mohou těšit na novou rubriku i nového moderátora Míru Noska. Ten ukáže, že do vyrábění se může pustit každý. I ten, kdo nemá dílnu.

Startuje nová rubrika pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Mírou Noskem (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Známý herec a režisér, kterého si můžete pamatovat z filmů Účastníci zájezdu, Rebelové, Román pro ženy, nebo z oblíbeného seriálu vysílaného na TV Prima Ohnivé kuře, vystudoval JAMU v Brně. Nyní se stává novou tváří oblíbeného hobby magazínu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ. V rubrice "Na Míru" předvede, že mu práce v dílně, i té domácí, není vůbec cizí.

„Pokoušíme se domácím kutilům trochu zpřístupnit výrobu čehokoli v domácích – nikoli dílenských – podmínkách. Ne každý má doma pokosovou pilu, flexu nebo třeba frézu, a my názorně předvedeme, že to jde i bez toho a že se lidé nemusí děsit, že to nedokážou. Bonusem bude vždy drobná rada pro zjednodušení a funkčnost vyráběné věci,“ představuje svoji novou rubriku Míra Nosek. 

Míra je nejen skvělý herec, ale i šikovný kutil
Míra je nejen skvělý herec, ale i šikovný kutil (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Hned v prvním díle, který půjde na Primě již tuto neděli 19. září v 11.45, vyrobí Míra jednoduchý, ale účelný dřevník. Zároveň poradí i se samotnou přípravou dřeva na zimu. V dalších dílech divákům představí výrobu lavice s botníkem, stylového stolečku z kulatiny nebo kovového odkapávače do krbu.

„Kutil jsem byl vždycky, teď to jen bude trochu více vidět. Jinak samozřejmě zůstávám hlavně hercem,“ říká o svém účinkování v RECEPTÁŘI PRIMA NÁPADŮ Míra Nosek.

„Jinak samozřejmě zůstávám hlavně hercem,“ říká o svém účinkování v pořadu Míra
„Jinak samozřejmě zůstávám hlavně hercem,“ říká o svém účinkování v pořadu Míra (Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.)

Publikováno: 17. 9. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima