Profesia days nabídnou nejen pracovní příležitosti, ale i vzdělávání a inspiraci

Chcete získat či změnit práci a nejste si jistí, jaké šance na trhu máte? Příležitostí zjistit to jsou Profesia days – veletrh pracovních příležitostí pro všechny, kteří se aktivně zajímají o svou pracovní budoucnost. Veletrh nabídne také pestrý doplňkový program v podobě tematických přednášek, poradenské zóny, konzultace CV, koučinku, testování IT dovedností a podobně. Profesia days proběhnou ve dnech 6. a 7. října 2021 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech.

Profesia days nabídnou nejen pracovní příležitosti, ale vzdělávání a inspiraci (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Profesia days

Nenechte si ujít již 10. ročník největšího veletrhu práce v ČR. Akce je určena studentům, absolventům, nezaměstnaným, ale i zaměstnaným, kteří zvažují změnu nebo hledají nové příležitosti.

Do práce chodíme v průměru 35 let svého života, takže je na místě postarat se o to, aby vás bavila nebo alespoň nestresovala. Je na každém investovat čas, energii a najít si to, co ho těší a naplňuje. Profesia days nabídnou řadu užitečných informací z trhu práce a inspirací pro kariérní i osobnostní růst. Můžete se zde osobně setkat s desítkami českých i zahraničních zaměstnavatelů, nabízí se tak stovky pracovních příležitostí přímo na veletrhu.

Uchazeči o nové zaměstnání se setkají s mnoha nabídkami
Uchazeči o nové zaměstnání se setkají s mnoha nabídkami (Zdroj: PVA Expo Praha)

Prostě přijdete, s pomocí profesionálů vyšperkujete svůj životopis a rovnou s ním vyrazíte za potenciálními zaměstnavateli. Nebo zamíříte do přednáškových místností a zjistíte, jak se efektivně vzdělávat, na co nezapomenout u pracovního pohovoru, jak vyjednávat o platu nebo jak si dát do pořádku život narušený covidovou krizí. A pokud se chcete už jen pobavit nebo nechat inspirovat zajímavými osobnostmi, na hlavním pódiu se budou střídat známé osobnosti z oblasti umění, sportu, on-line scény i byznysu.

Na místě můžete rovnou zanechat pro budoucího zaměstnavatele i životopis
Na místě můžete rovnou zanechat pro budoucího zaměstnavatele i životopis (Zdroj: PVA Expo Praha)

Profesia days proběhnou ve dnech 6. a 7. října 2021 na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany. Vstup na veletrh je zcela zdarma, stačí se jen registrovat na profesiadays.cz.

Součástí jsou i poradenská a konzultační centra
Součástí jsou i poradenská a konzultační centra (Zdroj: PVA Expo Praha)

Publikováno: 26. 9. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima