Vyhrajte jeden ze 3 balíčků od SodaStream

SodaStream, specialista na výrobu perlivé vody z pohodlí domova, si pro vás připravil novou soutěž. Výherce získá lahve SodaStream FUSE s elegantním tvarem od světového designera Yves Béhara, neoprenový obal a víčko s poutkem.

Balíčky obsahují lahve Fuse, neoprenový obal a náhradní víčka s poutkem (Zdroj: SodaStream)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti SodaStram.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.sodastream.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Balíček od SodaStram

Balíček obsahuje:

 • Balení lahví SodaStream FUSE
 • Neoprenový obal SodaStream
 • Sodastrem víčko s poutkem

Lahve SodaStream FUSE s elegantním tvarem od světového designera Yves Béhara se hodí pro perlivou vodu připravenou ve výrobnících SodaStream. Balení obsahuje tři lahve o objemu 1 litru, jejichž atraktivní design v jednoduché černobíle barvě potěší na jídelním stole rodinu i hosty. Jsou vyrobené z plastu bez BPA a opatřené hermetickým bílým víčkem, díky němuž nápoj vydrží dlouhodobě nasycený. Pro zvýšení stability mají plastové bílé dno. Hrdlo lahví je dostatečně široké, aby umožnilo snadné vložení kousků ovoce, zeleniny či bylinek pro dochucení nápoje.

Balení lahví SodaStream FUSE
Lahve SodaStream FUSE s elegantním tvarem od světového designera Yves Béhara se hodí pro perlivou vodu připravenou ve výrobnících SodaStream (Zdroj: SodaStream)

Požadavky na pitný režim se v průběhu roku mění. Někdy potřebujeme naše tělo schladit, jindy zahřát teplým čajem. Pokud chcete, aby váš nápoj zůstal déle studený nebo teplý, oblečte lahev do stylového neoprenového návleku, který zároveň ochrání lahev před nárazy či poškrábáním. Limitovaná edice neoprenových obalů je vhodná pro všechny 1litrové lahve SodaStream Fuse a je dostupná v 5 designových provedeních. Obal je doplněný praktickým poutkem pro snadné nošení s sebou.

Limitovaná edice neoprenových obalů je vhodná pro všechny 1litrové lahve SodaStream Fuse
Limitovaná edice neoprenových obalů je vhodná pro všechny 1litrové lahve SodaStream Fuse (Zdroj: SodaStream)
Limitovaná edice neoprenových obalů je vhodná pro všechny 1litrové lahve SodaStream Fuse
Obaly jsou dostupné v 5 designových provedeních (Zdroj: SodaStream)

SodaStream do své nabídky zařadil dvoj balení šroubovacích víček s praktickým poutkem, či sportovním uzávěrem. Tato víčka znají již majitelé populárních lahví SodaStream My Only Bottle. Praktické šroubovací víčko hermeticky uzavře tekutinu v jakékoli lahvi SodaStream a zabráni tak jejímu nechtěnému vylití. K dispozici jsou dvě nerezové varianty s černým anebo barevným textilním poutkem pro snadné přenášení lahve. 

Praktické šroubovací víčko hermeticky uzavře tekutinu v jakékoli lahvi SodaStream
Praktické šroubovací víčko hermeticky uzavře tekutinu v jakékoli lahvi SodaStream (Zdroj: SodaStream)

Termíny soutěže

Start: 28. 10. 2021
Uzávěrka: 28. 11. 2021
Slosování výherce: 29. 11. 2021
Zveřejnění výherce: 29. 11. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 29. 12. 2021

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, SodaStream a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media .
 • Výhry odesílá společnost SodaStream.

O partnerovi soutěže

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystanou v pohodlí domova bez nošení lahví a jedničkou mezi perlivými vodami co do počtu vypitých litrů. *  

Firma se od svého počátku, datovaného do roku 1903, soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo nošení protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Kromě svého pohodlí navíc používáním každého výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů. 

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean. 

Publikováno: 28. 10. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima