Vyhrajte špičkovou troubu Whirlpool W11I OM1 4MS2 H a staňte se šéfkuchařem!

Lahodné jídlo, dokonalá harmonie skvěle propojených chutí i neodolatelné aroma… A potlesk na otevřené scéně. Ale podruhé, i když jste všechno dělali stejně, už to nějak není ono. Možná je čas si do kuchyně přizvat inteligentního asistenta, který neprozradí, že vám s vařením pomáhal: jedinečnou technologii 6. SMYSL. Provede vás krok za krokem celým procesem přípravy jídla, aby stál výsledek pokaždé za to. A ještě pohlídá i čas a spotřebovanou energii. Právě takovou dokonalou pomocnici můžete právě teď vyhrát!

Vyhrajte extra velkou horkovzdušnou troubu Whirlpool W11I OM1 4MS2 H o objemu 73 litrů (Zdroj: Whirlpool)

Řekněte, nezní to lákavě? Kdo by nechtěl ovládnout kuchyni tak, aby se jídlo pokaždé doslova rozplývalo na jazyku a hosté neváhali, když se nikdo nedívá, sprovodit z talířů i poslední kapičky lahodného sósu k báječně měkkému šťavnatému masu? A aby se na závěr jen zaprášilo po báječně křehkém dezertu, který jste jen tak mimochodem připravili k čtyřchodovému menu? To všechno totiž ve vší skromnosti nabízí báječná extra velká horkovzdušná trouba Whirlpool W11I OM1 4MS2 H o objemu 73 litrů z nejvyšší řady prémiové kolekce W Collection. A právě tu můžete vyhrát!

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o horkovzdušnou troubu Whirlpool W11I OM1 4MS2 H.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.whirlpool-akce.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Horkovzdušná trouba Whirlpool W11I OM1 4MS2 H

Tato vestavná kráska v minimalistickém designu skvěle zapadne do jakékoliv kuchyně. Ovládá se naprosto intuitivně pomocí velkého barevného 4,5palcového displeje a také na dálku prostřednictvím aplikace 6th Sense LiveApp, ze které můžete navíc čerpat i nekonečnou dávku inspirace, rad a tipů.

Horkovzdušná trouba Whirlpool v minimalistickém designu skvěle zapadne do jakékoliv kuchyně
Horkovzdušná trouba Whirlpool v minimalistickém designu skvěle zapadne do jakékoliv kuchyně (Zdroj: Whirlpool )

S pečením vám pokaždé vydatně sama pomůže. Inteligentní technologie 6. SMYSL totiž snímá pomocí senzorů důležité parametry prostředí v troubě. A podle zvoleného receptu automaticky nastaví a také průběžné upravuje čas i teplotu. Formou jednoduchých pokynů v češtině vás provede krok za krokem celým procesem přípravy jídla, takže se můžete směle pustit i do náročnější kulinářské kreace. V zásobě má navíc i hezkou řádku automatických receptů, kdyby vám došla fantazie.

Inteligentní technologie 6. SMYSL totiž snímá pomocí senzorů důležité parametry prostředí v troubě
Inteligentní technologie 6. SMYSL totiž snímá pomocí senzorů důležité parametry prostředí v troubě (Zdroj: Whirlpool)

Má ale ještě jednu tajnou zbraň, a tou je patentovaná sonda MultiSense, která monitoruje teplotu ve čtyřech bodech najednou a umožňuje dokonalou kontrolu teploty uvnitř i vně připravovaného pokrmu. Tato unikátní sonda je samonosná. Proto se dá použít nejen při pečení masa, jako obvyklé sondy, ale dá se bez obav použít i v tekutých surovinách. To se vám bude určitě hodit třeba při pečení piškotového těsta nebo chleba.

Patentovaná sonda MultiSense monitoruje teplotu ve čtyřech bodech najednou
Patentovaná sonda MultiSense monitoruje teplotu ve čtyřech bodech najednou (Zdroj: Whirlpool)

A díky funkce Cook4 můžete klidně upéct až čtyři různé pokrmy bez prolínání chutí nebo vůní. Za tuto vymoženost vděčí změněné konstrukci zadní stěny, vysokému výkonu zadního ohřívacího tělesa a extra výkonnému ventilátoru.

Po vší té práci se trouba ještě i sama ekologicky vyčistí za pomocí páry. Stačí aktivovat funkci SmartClean, na dno trouby nalít 200 ml vody a po chvíli setřít uvolněné nečistoty hadříkem bez použití jakékoliv chemie. Ani vnější povrch vám práci nepřidělá: je totiž chráněný proti otiskům prstů a změnám barevnosti. Součástí příslušenství jsou teleskopické výsuvy, 2 rošty, 2 plechy na pečení a zmíněná patentovaná teplotní sonda. Doporučená cena je 21 490 Kč.

Právě teď probíhá akce, během níž si můžete pořídit vybrané prémiové spotřebiče Whirlpool a za každých 25 000 Kč dostanete zdarma skvělé vánoční dárky – například spotřebiče ikonické značky KitchenAid nebo obří zásobu prostředků a příslušenství Wpro do kuchyně či prádelny. Více o akcích na whirlpool.cz/promo-akce/.

Termíny soutěže

Start: 29. 10. 2021
Uzávěrka: 28. 11. 2021
Slosování výherce: 29. 11. 2021
Zveřejnění výherce: 29. 11. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 29. 12. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, Whirlpool a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhru odesílá společnost Whirlpool.

O partnerovi soutěže

Whirlpool je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti již více než 100 let. Pračky a sušičky jsou rychlejší, proto během dne vyperete více prádla.
Chladničky jsou obohaceny o širší prostory a větší komfort. Myčky pojmou více nádobí a díky úspornému provozu šetří i vaši peněženku.
Pokud hledáte moderní a úsporné spotřebiče, jako jsou pračky, chladničky, sporáky, klimatizace, trouby a další, jsou tu pro vás spotřebiče Whirlpool.
S Whirlpool poznáte rozdíl.

Publikováno: 29. 10. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima