Pečte, vařte a zahušťujte zdravě a bez lepku s Labetou

Snažíte se omezit pšeničnou mouku a odlehčit svému trávení nebo se musíte stravovat bezlepkově ze zdravotních důvodů? Široký sortiment bezlepkových směsí na slané i sladké vaření i pečení nabízí tradiční česká značka Labeta.

Pečte, vařte a zahušťujte zdravě a bez lepku s Labetou (Zdroj: Depositphotos)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 5 cen od společnosti Labeta.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správnou odpověď naleznete na stránkách na www.labeta.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 5. cena: Balíček toho nejlepšího z kategorie bezlepkových produktů od Labety

Vyzkoušejte letošní novinky v bezlepkové produkci Labeta – například Makovec, Jogurtové knedlíky, Proteinové palačinky, bezlepkovou Vánočku, nebo třeba jednodruhové mouky z nové řady bezlepkových mouk bez přídatných látek, která respektuje nejnovější trendy v oblasti stravování. Tyto mouky bez přísad (v 250 g balení) jsou vhodné pro pečení, vaření a zahušťování bez lepku a v sortimentu Labety najdete varianty jáhlovou, cizrnovou, pohankovou, rýžovou nebo kukuřičnou.

Každý z výherců dostane průřez novinek a toho nejlepšího z bezlepkového sortimentu značky Labeta
Každý z výherců dostane průřez novinek a toho nejlepšího z bezlepkového sortimentu značky Labeta (Zdroj: Prima DOMA MEDIA)

Největší bezlepkovou hvězdou je ale Univerzální bezlepková směs od Labety, ze které připravíte až 22 úžasných sladkých i slaných receptů a krom toho v ní nenajdete laktózu, sóju ani deproteinovanou pšenici, takže si jí může vychutnat každý.

Na www.labeta.cz seženete celoročně veškerý sortiment sezónních i stálých produktů ve variantě konvenční i bez lepku, a navíc zde najdete desítky ozkoušených receptů na pečení, vaření i zavařování.

Termíny soutěže

Start: 17. 11. 2021
Uzávěrka: 5. 12. 2021
Slosování výherce: 6. 12. 2021
Zveřejnění výherce: 6. 12. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 19. 12. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media a Labeta a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhry odesílá společnost Prima Doma Media.

O partnerovi soutěže

Společnost LABETA, a. s. sídlící v Dřenicích u Chrudimi byla založena již v roce 1993. Jsme tradiční český výrobce. Jsme tu pro všechny, kteří poctivě zpracovávají ovoce do džemů, marmelád, želé a ovocných šťáv. Ale také pro ty, kteří potřebují mít raz dva navařeno. Jsme již 28 let synonymem tradičního českého zavařování, pečení a vaření ve výtečné kvalitě. Labeta je vaše jistota v kuchyni – usnadňuje práci a šetří čas. Labeta, raz dva navařeno. Výrobky Labeta nachází uplatnění nejen při rychlých přípravách pokrmů v moderních domácnostech, ale i v tradiční kuchyni nebo v gastronomických provozech. Veškeré produkty značky LABETA vyhovují přísným požadavkům na kvalitu a nezávadnost moderních potravin.

Každý z výherců dostane průřez novinek a toho nejlepšího z bezlepkového sortimentu značky Labeta
Každý z výherců dostane průřez novinek a toho nejlepšího z bezlepkového sortimentu značky Labeta (Zdroj: Prima DOMA MEDIA)

Publikováno: 17. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima