Vyhrajte 3× doplněk stravy TEREZIA Černý česnek na půl roku

Černý česnek je skutečným unikátem. Vzniká fermentací bílého kuchyňského česneku a má mnoho pozitivních účinku na lidský organismus. Zapojte se do naší nové soutěže, kterou jsme pro vás připravili se společností TEREZIA COMPANY, a budete mít možnost vyzkoušet účinky černého česneku na vlastní kůži. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování a vyhrajete půlroční balení doplňku stravy TEREZIA Černý česnek.

Vyhrajte 3× doplněk stravy TEREZIA Černý česnek na půl roku (Zdroj: TEREZIA COMPANY (https://www.terezia.eu/))

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3 balíčky se třemi dvouměsíčními baleními doplňku stravy Černý česnek od českého výrobce TEREZIA COMPANY s tradicí již více než 30 let.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.terezia.eu.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Balíček se třemi baleními doplňku stravy TEREZIA Černý česnek 60 kapslí

Černý česnek je skutečným unikátem. Nejedná se o samostatnou odrůdu, ale o fermentovaný bílý kuchyňský česnek. Fermentací zmizí jeho typický česnekový zápach. Důležité také je, že nedráždí sliznice zažívacího traktu a mohou jej tak užívat i lidé, kteří jsou jinak na česnek velmi citliví. Česnek podporuje náš imunitní systém a pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Působí rovněž jako antioxidant a chrání náš organizmus před volnými radikály.
Doplněk stravy TEREZIA Černý česnek je vyroben 100% z přírodních zdrojů bez použití konzervačních látek.

doplněk stravy černý česnek
Doplňky stravy TEREZIA Černý česnek 60 kapslí (Zdroj: TEREZIA COMPANY (https://www.terezia.eu/))

Termíny soutěže

Start: 15. 11. 2021
Uzávěrka: 15. 12. 2021
Slosování výherce: 16. 12. 2021
Zveřejnění výherce: 16. 12. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 16.1.2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA s.r.o., TEREZIA COMPANY s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA s.r.o..
  • Výhry odesílá společnost TEREZIA COMPANY s.r.o..

O partnerovi soutěže

Česká rodinná společnost TEREZIA COMPANY vyvíjí a vyrábí přírodní doplňky stravy a zdravotnické prostředky ze zdraví prospěšných hub a rostlin pod značkou TEREZIA, s více než 30-tiletou tradicí. Díky vlastní výrobě, která splňuje nejpřísnější normy a certifikace, má společnost plnou kontrolu nad celým výrobním procesem. Pro výrobu produktů jsou použity pouze suroviny od léty proveřených dodavatelů, které pravidelně podléhají kontrolám v nezávislých laboratořích. Jen tak, jako jedni z mála výrobců, mohou svým zákazníkům garantovat  čistotu  a kvalitu výrobků, kterých je v portfoliu již více než 60. Všechny doplňky stravy mají Certifikát o zdravotní bezpečnosti, který vydává Státní zdravotní ústav.

Publikováno: 15. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima