Soutěž z Receptáře: Vyhrajte 10 balení doplňku stravy Černý česnek

Černý česnek nedráždí sliznice zažívacího ústrojí. Přirozeně pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a tuků v krvi. V naší dnešní soutěži má možnost 10 výherců vyhrát dvouměsíční balení doplňku stravy Černý česnek pro podporu optimální hladiny cholesterolu od českého výrobce Terezia Company.

Vyhrajte dvouměsíční balení doplňku stravy Černý česnek (Zdroj: Terezia Company)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Správné odpovědi posílejte do středy 10. listopadu do půlnoci.
Deset z vás získá doplněk stravy Černý česnek pro podporu optimální hladiny cholesterolu od českého výrobce Terezia Company

Vítěze zveřejníme na webu primadoma.cz.

Správnou odpověď se dozvíte v nedělním vysílání Receptáře prima nápadů, nebo na webu prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 10. cena: dvouměsíční balení doplňku stravy Černý česnek

Černý česnek působí jako antioxidant a posiluje imunitní systém
Černý česnek působí jako antioxidant a posiluje imunitní systém (Zdroj: Terezia Company)

Černý česnek je vpravdě raritou. Jedná se o česnek kuchyňský (Allium sativum), který je umístěn do speciální komory s velmi přesně stanovenou teplotou a vlhkostí, kde po dobu několika týdnů fermentuje, čímž získá svoji typickou černou barvu. Proč to všechno? Fermentace jej zbaví nepříjemného odéru a palčivé chuti. Černý česnek nedráždí sliznice zažívacího ústrojí. Přirozeně pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Dále podporuje normální funkci srdce a cév a pomáhá při pocitech těžkých nohou. Působí rovněž jako antioxidant a posiluje imunitní systém. Každá kapsle tohoto doplňku stravy představuje 1 stroužek čerstvého (bílého) česneku.

HERNÍ ŘÁD

Publikováno: 7. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima