Chcete vědět, jaké dopisy psaly Ježíškovi naše známé osobnosti? Vyhrajte knihu, kde se to dozvíte

I známé osobnosti z řad herců, zpěváků nebo sportovců byly malými dětmi a těšily se na Ježíška. A také mu psaly svá tajná vánoční přání. Chcete vědět, co si pod stromeček přála Ewa Farna, Eliška Balzerová nebo Lukáš Pavlásek a Bolek Polívka? Jejich dopisy Ježíškovi jsou zaznamenány v krásné knize, kde naleznete všechny odpovědi.

Chcete vědět, jaké dopisy psaly Ježíškovi naše známé osobnosti? Vyhrajte knihu, kde se to dozvíte (Zdroj: Nakladatelství Portál)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny z nakladatelství Portál.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na nakladatelstvi.portal.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Kniha Dopisy Ježíškovi

Herečka Marie Doležalová a blogerka Míša Záleská daly dohromady 26 dopisů pro Ježíška od známých českých osobností. A jedné světové. Knížka napěchovaná originálními vzkazy a vyznáními pro hlavní postavu Vánoc slouží hned jako dvojitý dárek. Kromě toho, že obdaruje vás nebo vaše blízké pořádnou porcí dojetí a humoru, její koupí přispíváte 100 Kč na fond Pomozte dětem.

I slavné osobnosti byly kdysi malými dětmi a psaly dopisy Ježíškovi
I slavné osobnosti byly kdysi malými dětmi a psaly dopisy Ježíškovi (Zdroj: Nakladatelství Portál)

Co se stane, když si dovolíme i my dospělí napsat dopis Ježíškovi? Té vzácné kouzelné bytosti, která plní (nejen) dětská přání? Na tuto hru přistoupila Halina Pawlowská nebo Lukáš Pavlásek se svým specifickým humorem, Eliška BalzerováDagmar Havlová a Klára Trojanová zavzpomínaly na své blízké, s Aňou Geislerovou a Martinem Hoffmanem se vrátíme do jejich dětství… I ostatní autoři nabídnou skrze intimní dopis neotřelý pohled do svého nitra. Třeba Robert Fulghum, který se vyznal z toho, jak báječné mu přijdou naše české Vánoce! 

Termíny soutěže

Start: 16.11.2021
Uzávěrka: 5.12.2021
Slosování výherce: 6.12.2021
Zveřejnění výherce: 6.12.2021
Odeslání cen: nejpozději do 10.12.2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, nakladatelství Portál a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti PRIMA DOMA Media.
  • Výhry odesílá společnost PRIMA DOMA Media.

O partnerovi soutěže

Nakladatelství Portál má pro své pravidelné čtenáře obrovskou náruč plnou knih. Mezi jejich novinkami, kterých je letos opravdu mnoho si jistě vybere každý, kdo má zájem se dovídat nové věci, pobavit se nebo koupit knihu pro své děti. Jednu z opravdu povedených knih také můžete díky soutěži vyhrát a obdarovat někoho milého zajímavým dárkem pod stromeček.

Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogiky, psychologie, sociálních prací, a to jak na odborné, tak populární úrovni. Později přibyly další oblasti jako sociologie, politologie, duševní zdraví, média, antropologie, psychiatrie. Slovníky, encyklopedie a klíčové učebnice především pro vysokoškolské studenty tvořily páteř Portálu od jeho založení. Počinem nového šéfredaktora Martina Bedřicha je řada Klasici, která přináší v nové úpravě a překladu známá a v češtině leckdy ještě nevydaná odborná díla.

Publikace z nakladatelství Portál najdete v našich knihkupectvích v Praze a v běžné síti knihkupectví v Čechách, na Moravě i ve Slovenské republice.

I slavné osobnosti byly kdysi malými dětmi a psaly dopisy Ježíškovi
I slavné osobnosti byly kdysi malými dětmi a psaly dopisy Ježíškovi (Zdroj: Nakladatelství Portál)
Chcete vědět, jaké dopisy psaly Ježíškovi naše známé osobnosti? Vyhrajte knihu, kde se to dozvíte (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com)
Dopisy Ježíškovi (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com) )
Chcete vědět, jaké dopisy psaly Ježíškovi naše známé osobnosti? Vyhrajte knihu, kde se to dozvíte (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com)
Dopisy Ježíškovi (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Chcete vědět, jaké dopisy psaly Ježíškovi naše známé osobnosti? Vyhrajte knihu, kde se to dozvíte (Zdroj: Nakladatelství Portál)
Dopisy Ježíškovi (Zdroj: Nakladatelství Portál)

Publikováno: 16. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima