Sváteční atmosféru i tisíce tipů na dárky vám přinesou STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2021

Ve dnech 9. až 12. prosince se v PVA EXPO PRAHA sejdou téměř dvě stovky vystavovatelů. Již podvanácté se na letňanském výstavišti uskuteční tradiční veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Kromě možnosti nákupů pod stromeček si návštěvníci užijí předvánoční atmosféru i bohatý doprovodný program plný hvězd, který pobaví i pomůže potřebným. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Sváteční atmosféru i tisíce tipů na dárky vám přinesou STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2021 (Zdroj: ABF a.s.)

Ve výstavní Hale 3 se sejdou čeští výrobci, dovozci i rodinné manufaktury, které návštěvníkům nabídnou široké portfolio vánočního zboží i originálních dárků pro celou rodinu. Na výběr bude sortiment z oborů dekorací, módy, hraček, sportu i lidových řemesel. Chybět nebude ani sekce zaměřená na gastro obor, najdete zde pestrou nabídku delikates, dárkových potravin i nápojů.

Tradiční veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY začíná
Tradiční veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY začíná (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Představí se například společnost MIX-TEE se svými dárkovými sadami exotických čajů, expozice Albi se svým různorodým sortimentem dárků pro děti i dospělé a populárními deskovými hrami. Čeští výrobci jako například BDK GLASS, R.G.I. PLUS, FOR MERCO, TANATEX připravují bytové dekorace a dárky pro útulný domov. Nebude chybět ani móda od českých firem jako WERSO, UOMO&DONA, RENOMÉ. Nabídku pro dámy zpestří i známá česká bižuterie ze severu Čech.

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY není pouze o nákupech, ale také o vychutnání si té pravé sváteční atmosféry
Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY není pouze o nákupech, ale také o vychutnání si té pravé sváteční atmosféry (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Zábava pro všechny členy rodiny

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY není pouze o nákupech, ale také o vychutnání si té pravé sváteční atmosféry. O tu se v Letňanech postarají talentovaní umělci i hvězdné osobnosti, kteří pobaví hudebně zábavným programem pro děti i dospělé v pop-rockovém stylu. Pestrá show bude probíhat v sobotu 11. prosince od 13.00 hodin ve Vstupní hale II pod taktovkou pořadatele – společnosti CHARITA DĚTEM. Moderátor Slávek Boura pozve na pódium například zpěváky Petra Koláře, Šárku Rezkovou a Leonu Šenkovou, hudební skupinu MAXÍCI, houslistku Jolanu Szajewskou či břichomluvce Zdeňka Polacha.

Ve výstavní Hale 3 se sejdou čeští výrobci, dovozci i rodinné manufaktury
Ve výstavní Hale 3 se sejdou čeští výrobci, dovozci i rodinné manufaktury (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Na výběr bude sortiment z oborů dekorací, módy, hraček, sportu i lidových řemesel
Na výběr bude sortiment z oborů dekorací, módy, hraček, sportu i lidových řemesel (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Souběžně s veletrhem se budou konat i další atraktivní akce, které stojí za to navštívit. V Hale 6 se ve dnech 9. a 10. prosince uskuteční druhý ročník předvánočního výprodeje kol, lyží a sportovních potřeb LYŽE, KOLO POD STROMEČEK, kde si přijdou na své vyznavači mnoha sportovních disciplín. V sobotu 11. 12. bude Hala 6 patřit specializované akci BEZLEPKOVÝ VÁNOČNÍ TRH pořádaný Společností pro bezlepkovou dietu. Vystavovatelé z řad výrobců a dovozců nabídnou bezlepkový sortiment jako čerstvé pečivo, vánoční cukroví, čepované pivo a další pochutiny. Báječnou atmosféru pro děti vytvoří společnost PARTY KLOKOČKA, která přiveze do Letňan nové SKÁKACÍ HRADY, vyfotí ratolesti ve FOTOKOUTKU, a kdo bude dobře hledat, potká i velkého chodícího sněhuláka.

Souběžně s veletrhem se budou konat i další atraktivní akce - předvánoční výprodeje kol, lyží a sportovních potřeb
Souběžně s veletrhem se budou konat i další atraktivní akce - předvánoční výprodeje kol, lyží a sportovních potřeb (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
V Hale 6 se ve dnech 9. a 10. prosince uskuteční druhý ročník LYŽE, KOLO POD STROMEČEK
V Hale 6 se ve dnech 9. a 10. prosince uskuteční druhý ročník LYŽE, KOLO POD STROMEČEK (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Organizátoři akce se navíc intenzivně starají o maximální bezpečí návštěvníků a vystavovatelů a chod veletrhu plně přizpůsobují aktuálním bezpečnostně-organizačním opatřením plynoucím z rozhodnutí Vlády ČR, aniž by utrpěl jejich komfort.

Zdroj: ABF a.s.

Publikováno: 16. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima