Soutěž z Receptáře: Vyhrajte roční zásobu přípravků proti hlodavcům

S podzimem se nám do našich obydlí snaží nastěhovat hlodavci, aby zde mohli v teple přezimovat. Tomu je potřeba zabránit, protože nejen, že nadělají spoustu škody, ale mohou být i přenašeči některých onemocnění. Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte roční zásobu přípravků proti myším, potkanům a hrabošům od SBM Life Science.

Vyhrajte 3 roční zásoby přípravků proti hlodavcům (Zdroj: SBM Life Science s.r.o.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Správné odpovědi posílejte do středy 17. listopadu do půlnoci.
Tři z vás získají roční zásobu přípravků proti hlodavcům

Vítěze zveřejníme na webu primadoma.cz.

Správnou odpověď se dozvíte v nedělním vysílání Receptáře prima nápadů, nebo na webu prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Roční zásoba přípravků proti hlodavcům

3 vylosovaní výherci mají možnost vyhrát roční zásobu přípravků na myši, potkany a hraboše od firmy SBM Life Science v celkové hodnotě tří tisíc korun
3 vylosovaní výherci mají možnost vyhrát roční zásobu přípravků na myši, potkany a hraboše od firmy SBM Life Science v celkové hodnotě tří tisíc korun (Zdroj: SBM Life Science s.r.o.)

Balíček obsahuje:

  • 6x Rodicum Alpha
  • 4x Rodicum Extra 200 g
  • 4x Rodicum Extra 400 g
  • 3x Rodicum Extra 720 g

Rodicum Extra - slouží zejména k hubení potkanů a hrabošů v přilehlém okolí domu. Obsahuje novou moderní účinnou látku, která slouží k účinnému hubení hlodavců. Její účinek je patrný v řádu 4 - 10 dnů. Toto složení látek nebylo doposud v české ani slovenské republice využíváno, je v souladu s nařízeními obou států i Evropské unie. Představuje kompletní hotovou nástrahu připravenou k okamžitému použití ve formě pasty (není nutné nikde nic míchat). Používání je v domácím prostředí naprosto bezpečné – nemusíte mít strach, že by přípravek mohl polknout domácí mazlíček nebo dítě. 

Rodicum Alpha - slouží především k hubení myší v interiérech domácností – obytných místnostech, včetně kuchyní, sklepů nebo v garáži. Účinný a bezpečný rodenticidní prostředek na hubení myší v domácnostech. Ideální na ochranu domácnosti proti hlodavcům v podzimních i zimních měsících, působí i při teplotách nižších, než je 21 °C. Přípravek obsahuje novou moderní účinnou látku, která slouží k hubení hlodavců v domácím prostředí. Toto složení látek nebylo doposud v České ani Slovenské republice využíváno. 

HERNÍ ŘÁD

Publikováno: 14. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima