Dárky nemusíte pod stromeček jen kupovat, můžete je také vyhrát

Rodinná hra v období adventu je ideálním dárkem pod stromeček nejen pro vaše děti, ale pro celou rodinu. Díky příjemně laděným vánočním motivům vás hra vtáhne do starobylého děje příchodu Marie a Josefa do Betléma a narozením Ježíška. Vyhrajte tuto hru a zpříjemněte si Vánoce.

Dárky nemusíte pod stromeček jen kupovat, můžete je také vyhrát (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com)

Mají vaše děti zvídavého ducha a zajímá je příroda okolo nás? Jedinečný Atlas zvířat a rostlin, plný úžasných obrázků a informací je to pravé pro ně. Díky němu se děti dozvědí spoustu zajímavého o zvířatech, ptácích, hmyzu i rostlinách. Kniha jim kromě čtení nabízí i mnoho dalších zábavných a kreativních aktivit.
Komu by se doma nehodil opravdu Velký rodinný kalendář, který má pro vás ještě i další uplatnění. Díky němu si jako rodina budete moci užít každý měsíc velkou zábavu. Veselé obrázky z podmořského světa jsou navíc doplněny informacemi o obyvatelích moří a oceánů. Kalendář  a knihy můžete v rámci soutěže i vyhrát.

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Familium.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na http://www.familium.cz

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Rodinná hra Kouzlo Vánoc

Pomozte Marii a Josefovi dostat se do Betléma a vyhrajte rodinnou hru
Pomozte Marii a Josefovi dostat se do Betléma a vyhrajte rodinnou hru (Zdroj: Nakladatelství Familium)
Plňte zábavné úkoly a získejte dary, které můžete v Betlémě dát malému Ježíškovi
Plňte zábavné úkoly a získejte dary, které můžete v Betlémě dát malému Ježíškovi (Zdroj: Nakladatelství Familium)

Pomozte Marii a Josefovi dostat se do Betléma. Plňte zábavné úkoly a získejte dary, které můžete v Betlémě dát malému Ježíškovi. Kdo dokáže předvést vánoční pohádku nebo příběh? A kdo nejdříve uhádne, o co se jedná? Poznáte vánoční koledu a dokážete ji společně zazpívat? Kdo připraví nejlepší vánoční nápoj?

2. cena: Kniha Můj atlas zvířat a rostlin

Atlas zvířat a rostlin, kterou si děti tvoří samy můžete vyhrát jako dárek pod stromeček
Atlas zvířat a rostlin, kterou si děti tvoří samy můžete vyhrát jako dárek pod stromeček (Zdroj: Nakladatelství Familium)
Mladí autoři se stávají vědci a průzkumníky a pátrají po zvířatech a rostlinách ve svém okolí
Mladí autoři se stávají vědci a průzkumníky a pátrají po zvířatech a rostlinách ve svém okolí (Zdroj: Nakladatelství Familium)

Můj atlas zvířat a rostlin je kniha, kterou si děti vlastně tvoří samy. Mladí autoři se stávají vědci a průzkumníky a pátrají po zvířatech a rostlinách ve svém okolí. Hravou formou mají pozorovat přírodu kolem sebe a své zážitky a poznatky do knihy zachycovat.

Děti se dozví nové a zajímavé informace například ze života ptáků, motýlů, včel, stromů, květin, ale i domácích zvířat. Přírodu kniha přibližuje formou zábavných úkolů, jako jsou pokusy, kvízy, ankety v rodině, hry, malování, pěstování rostlin či návody na tvoření.

3. cena: Velký rodinný kalendář 2022 s podtitulem Mořský život

Velký rodinný kalendář 2022 s podtitulem Mořský život vám pomůže organizovat rodinné aktivity
Velký rodinný kalendář 2022 s podtitulem Mořský život vám pomůže organizovat rodinné aktivity (Zdroj: Nakladatelství Familium)
Kalendář má velký formát a můžete do něj přehledně zapisovat činnosti a plány
Kalendář má velký formát a můžete do něj přehledně zapisovat činnosti a plány (Zdroj: Nakladatelství Familium)

Kalendář má velký formát a můžete do něj přehledně zapisovat činnosti a plány až pro pět členů rodiny. Na každý měsíc je pro vás připraven obrázek z mořského světa. Ke každému obrázku se vždy váže zábavná hra, jejíž řešení najdete je konci kalendáře. Najdete zde i zajímavé informace o obyvatelích moří a oceánů. Kalendář obsahuje originální a hravé ilustrace české výtvarnice Markéty Speranza.

Termíny soutěže

Start: 18. 11. 2021
Uzávěrka: 5. 12. 2021
Slosování výherce: 6. 12. 2021
Zveřejnění výherce: 6. 12. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 20. 12. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, společnosti Familium a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA.

O partnerovi soutěže

Familium je web, kde najdete dárky pro celou rodinu a pro své blízké. Dárky, které jsou od srdce a které v sobě mají něco navíc. Zkrátka takové, co jen tak někde nepořídíte a hlavně takové, které udělají obdarovaným skutečnou radost. Nabízíme vám originální dárky pro muže i ženy, dárky k významným životním příležitostem -tedy například svatební dárky či dárky k Vánocům a narozeninám a nezapomínáme ani na naše nejmenší s obsáhlou kategorií dárků pro děti.

V životě je jen pár hlavních hodnot. A rodina určitě patří mezi ně. Je důležité se potkávat, povídat si spolu, pomáhat si a společně se bavit. Budeme rádi, když k tomu naše dárky alespoň trochu přispějí. 

Publikováno: 18. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima