Kde vás v Čechách i po Evropě přivítají na vánočních trzích?

Blíží se krásné období předvánočních nákupů, trhů a akcí. Lákají vás návštěvy vánočních trhů po České republice i v blízkém zahraničí, ale nemáte vlastní auto pro snadnou a pohodlnou dopravu? Co si půjčit sdílený automobil a zajet za adventní atmosférou našich sousedů do Berlína, Vídně či Norimberka. Nebo si udělat pěkný výlet na vánoční trhy v některém z historických měst u nás doma?

Kde vás v Čechách i po Evropě přivítají na vánočních trzích? (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Pokud chcete nasát předvánoční atmosféru přímo na vánočních trzích, ale nemáte vlastní automobil, můžete využít služby sdílených aut a vydat se i na trhy po celé ČR i v blízkém zahraničí. Anytime carsharing, který disponuje více než 500 vozy Toyota s automatickou převodovkou a hybridním pohonem, sice operuje zejména v Praze a okolí, ale a umožňuje výlety po celé ČR. A právě na letošní druhou polovinu listopadu a celý prosinec připravil speciální víkendové tarify.

Aktuálně můžete využít v rámci speciálního tarifu možnost výletu na vánoční trhy třeba v Českém Krumlově
Aktuálně můžete využít v rámci speciálního tarifu možnost výletu na vánoční trhy třeba v Českém Krumlově (Zdroj: ASPEN.PR)

Aktuálně můžete využít v rámci speciálního tarifu možnost výletu na vánoční trhy nejen na otočku za unikátní sváteční atmosférou na trhy v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Karlových Varech, Plzni, Liberci, ale dokonce vyrazit i za hranice. Užít předvánoční atmosféru a nákupy si tak můžete v Drážďanech, Passau, Lipsku, Zwickau či Linci. Nebo si můžete vzít v práci den volna a užít si se speciálním tarifem prodloužený víkend s předvánoční atmosférou v Berlíně, Vídni či Norimberku. A určitě se nemusíte bát, že se musíte držet jenom vyhrazené, doporučené trasy, zejména při prodlouženém víkendu. Po cestě tam i zpět, můžete navštívit další města, kulturní a přírodní památky.

Užít předvánoční atmosféru a nákupy si tak můžete v Drážďanech, Passau, Lipsku, Zwickau či Linci
Užít předvánoční atmosféru a nákupy si tak můžete v Drážďanech, Passau, Lipsku, Zwickau či Linci (Zdroj: ASPEN.PR)

K dispozici vám jsou jednodenní tarify S pro Drážďany, Karlovy Vary, Plzeň, Liberec, České Budějovice (300 km za 1699 Kč), M pro Zwickau, Český Krumlov (12 hodin s možností 400 km za 2099 kč) nebo L pro Passau, Lipsko či Linec (15 hodin s možností 500 km za 2699 Kč). V ceně je nejen pronájem auta, ale veškeré pohonné hmoty.

Pokud nemáte vlastní automobil, můžete využít služby sdílených aut
Pokud nemáte vlastní automobil, můžete využít služby sdílených aut (Zdroj: ASPEN.PR)

V ceně tarifu prodlouženého víkendu pro Vídeň, Norimberk a Berlín je 700 kilometrů a 3 dny pronájmu. Celá cesta autem až pro 5 osob a s benzínem v ceně vyjde na 4 999 Kč. Ve všech tarifech pojedete pohodlným vozem Toyota Corolla Hatchback, Toyota Corolla Combi či Toyota C-HR s ekologickým hybridním pohonem, vždy v automatu a s parkovací kamerou.

Více informací na www.anytimecar.cz nebo brzy také na vylety.anytime.cz.

Publikováno: 21. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima