Pozvánka na vánoční hrnčířské a řemeslné trhy

Vánoční trhy se blíží a mezi nimi se chystají i trhy hrnčířské a řemeslné. Nenechte si je ujít a pokud dorazíte na VÝSTAVIŠTĚ PRAHA HOLEŠOVICE - plocha před Průmyslovým palácem 4. - 5. prosince 2021, můžete denně od 10:00 do 18:00 vybírat mezi velkým množstvím zboží od řemeslníků. Užijte si krásné Vánoce a všechny tradice s nimi spojené.

Pozvánka na vánoční hrnčířské a řemeslné trhy (Zdroj:

JIŽ 17. KERAMICKÉ VÁNOCE NA VÝSTAVIŠTI připravujeme na 4. - 5. prosince 2021. Tradiční vánoční trhy nabízejí dárky, které potěší, dárky které poslouží, dárky praktické i pro radost. Na 130 řemeslníků z celé české republiky i hosté ze zahraničí se na vás opět těší. Najdete zde převážně výrobky keramiků, hrnčířů, umělecká užitá řemesla jako české skláře, kováře, nožíře, tkalce a mnoho dalších tradičních, ale i nevšedních řemesel, inspiraci a předvánoční pohodu.

Pro gurmány nebudou chybět delikatesy na ochutnání i nasycení, ale i dárkové balení pod stromeček. Francouzské sýry, klobásky, paštiky, preclíky, vánoční cukroví, perníčky, karamelky, medovina, stylová čajovna a nejlepší svařené víno, které neodmyslitelně patří k zimnímu období a Vánocům. Výstaviště opět ožije atmosférou vašich oblíbených keramických trhů s vánočními koledami a tanečky dětského souboru Vrbina. V neděli si připravte básničky pro Mikuláše, čerta i anděla. Pokud děti byly hodné, mohou se těšit na dárek.

{"type":"image-group","image_ids":["239550","239551"]}

Letos budou trhy poprvé venku na ploše před Průmyslovým palácem. Venkovní akce považujeme za nejbezpečnější, odborné posudky podle asociace několikrát potvrdily, že nakupování na vzduchu je z hlediska šíření nákazy mnohem bezpečnější, než v uzavřených prostorech.

Věříme tedy, že se opět setkáme.
Těšíme se na vás

Přijďte nakoupit dárky česky a fortelně! Konečně zas přímo od autorů, uměleckých řemeslníků, keramiků a hrnčířů.

www.htberoun.cz                                      
www.hrncirsketrhy.cz

Publikováno: 20. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima