E.ON: Soutěžte s úsměvem o poukaz do restaurace Zdeňka Pohlreicha

Úsměv je nedílnou součástí našich životů. Výraz pozitivních lidských emocí, který v komunikaci používáme neustále. Pod rouškami a respirátory nám ale bohužel ve veřejném prostoru zmizel. Speciální výzkum, který energetická společnost E.ON realizovala ve spolupráci s psychology Univerzity Palackého v Olomouci, ukázal a potvrdil, jak velkou sílu úsměv má a jak důležitý.

Vyhrajte poukaz do restaurace Café Imperial Zdeňka Pohlreicha v hodnotě 2 500 Kč od společnosti EON (Zdroj: Café Imperial)

Výzkum ukázal, že každý z nás dokáže pozitivně ovlivnit jiného člověka jen tím, že se na něj usměje. Nemělo by vás tedy překvapit, že se na vás zaměstnanci E.ONu usmívají, když s nimi řešíte svoji elektřinu, plyn nebo třeba solární panely na střechu. Úsměv je totiž opravdu důležitou součástí našich životů. Natolik, že úsměv na tváři poznáte až na vzdálenost 90 metrů a jeho první formu lze rozeznat už před narozením miminka, ve 23. týdnu těhotenství.
Usmívejte se!

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jedinou soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o poukaz do restaurace Café Imperial Zdeňka Pohlreicha v hodnotě 2 500 Kč od společnosti EON.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.eon.cz/usmev.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: poukaz do restaurace Café Imperial Zdeňka Pohlreicha v hodnotě 2 500 Kč od společnosti EON

Výherc se může těšit na kulinářský zážitek v restauraci Café Imperial
Výherc se může těšit na kulinářský zážitek v restauraci Café Imperial (Zdroj: Café Imperial)

Architektonický skvost láká své hosty atmosférou ve stylu Grand Café již od roku 1914 nejen unikátními keramickými dekoracemi. Kvalitní servis, prvotřídní kuchyně a dostupné ceny v luxusním prostředí - to je Cafe Imperial.

Termíny soutěže

Start: 22. 11. 2021
Uzávěrka: 19. 12. 2021
Slosování výherce: 20. 12. 2021
Zveřejnění výherce: 20. 12. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 20. 1. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, E.ON a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhru odesílá společnost Prima Doma Media.

O partnerovi soutěže

V E.ONu už dlouho vědí, že úsměv dělá divy, a teď se to rozhodli prokázat i vědecky. Ve výzkumu Síla úsměvu se potvrdilo, že lidé díky úsměvu druhých vnímají svět kolem sebe pozitivněji. V E.ONu se tím řídí a nejspíš je to jeden z důvodů, proč jejich zákaznickou péči hodnotí kladně 95 % klientů.

www.eon.cz

Publikováno: 22. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima