Vyhrajte kvalitní příklepovou vrtačku Bosch GSB 20-2 Professional a zjistěte cenu svého domu

Rádi byste si postavili svůj dům snů? Máte konkrétní představu a rádi byste věděli, jakou sumu si na to připravit? Společnost Wienerberger pro vás připravila nový interaktivní konfigurátor domu, v němž si naprosto jednoduše naplánujete svůj vysněný dům. Naplánovat můžete skoro vše, od počtu místností, typu střechy, konstrukčních materiálů, přes způsob vytápění až po oplocení, pergolu a garáž pro auto!

Návrh domu za 5 minut? Žádný problém, pomůže vám konfigurátor (Zdroj: Wienerberger s.r.o.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Wienerberger.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na muj.e4dum.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Příklepová vrtačka Bosch GSB 20-2 Professional + balíček předmětů Wienerberger

Univerzální příklepová vrtačka Bosch GSB 20-2 Professional z nejvýkonnější řady profesionálního nářadí Bosch s označením Heavy Duty pro nejnáročnější řemeslné a průmyslové využití. Vrtačku GSB 20-2 pohání silný 850W motor a dvourychlostní převodovka uložená v robustním kovovém tělem. Pro zajištění bezpečí obsluhy je vybavena funkcí "KickBack Control", která v případě zaseknutí nástroje v materiálu automaticky vypíná výkon nářadí. Vrtačka je dodávaná v inovovaném systémovém kufru s označením L-Case, plně kompatibilní s úložným systémem Bosch Mobility system.

Hlavní výhra bude vrtačka s příklepem Bosch GSB 20-2 RE
Hlavní výhra bude vrtačka s příklepem Bosch GSB 20-2 RE (Zdroj: Wienerberger s.r.o.)

2. - 3. cena: Balíček předmětů Wienerberger

Balíček obsahuje: montérky, metr a nůž

Pro další výherce jsou připraveny praktické balíčky
Pro další výherce jsou připraveny praktické balíčky (Zdroj: Wienerberger s.r.o.)

Co je to Wienerberger e4 dům a e4 konfigurátor?

Co je konfigurátor e4 dům a proč jej zvolit? Jde o zdravý cihlový dům na míru, promyšlené a ucelené konstrukční řešení odrážející pravidla pro stavbu, která byla vytvořena ve spolupráci společnosti Wienerberger a Univerzitním centrem energeticky efektivních budov ČVUT v Praze. A právě Univerzitní centrum realizuje tato pravidla ve spolupráci s firmami ověřenými společností Wienerberger. Dodavatel vám pomůže také s vyřízením dotace, poskytne garanční listinu a váš dům získá také certifikát e4 domu. Prostě získáte jistotu na svou stranu a v rámci programu možnost bezplatné konzultace se stavební firmou.

V konfigurátoru si nastavíte, jestli budete stavět dům svépomocí, nebo si ho raději necháte postavit na klíč
V konfigurátoru si nastavíte, jestli budete stavět dům svépomocí, nebo si ho raději necháte postavit na klíč (Zdroj: Wienerberger s.r.o.)

Termíny soutěže

Start: 25. 11. 2021
Uzávěrka: 10. 12. 2021
Slosování výherce: 11. 12. 2021
Zveřejnění výherce: 11. 12. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 21. 12. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, Wienerberger s. r. o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhry odesílá společnost Wienerberger s. r. o.

O partnerovi soutěže

Společnost Wienerberger patří mezi nejvýznamnější výrobce stavebních materiálů v České republice. Celá skupina Wienerberger Group, jejíž jsou součástí, je v této oblasti Evropskou i světovou jedničkou. V České republice vystupuje jako Wienerberger s.r.o. a působí zde od roku 1992.  Sídlem společnosti jsou České Budějovice.

V celkem deseti výrobních závodech v České republice vyrábí cihelné bloky pro vnější a vnitřní zdivo, keramobetonové překlady a keramické polomontované stropy značky Porotherm a dále pak pálené střešní tašky Tondach. Portfolio produktů doplňují lícové cihly a obkladové pásky Terca a cihlová dlažba Penter.

Wienerberger e4 dům navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger a celkem se do programu zařadilo již více jak 2000 zájemců, kteří dnes bydlí ve svém. Základem jsou ověřené profesionální stavební firmy, které za sebou mají řadu úspěšných stavebních projektů. Hlavními přednostmi e4 domu jsou tedy již zmíněné ověřené profesionální stavební firmy, pomoc s vyřízením dotace na výstavbu, garanční listina na 250.000 Kč, nezávislý kontrolní orgán a certifikát e4 dům, garance dodržení dohodnuté ceny. A je jich ještě mnohem více.

Návrh domu za 5 minut? Žádný problém, pomůže vám konfigurátor (Zdroj: Wienerberger s.r.o.)
Konfigurátor (Zdroj: Wienerberger s.r.o.)
(Zdroj: )
Pro další výherce jsou připraveny praktické balíčky
Pro další výherce jsou připraveny praktické balíčky (Zdroj: Wienerberger s.r.o.)

Publikováno: 25. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima