High five: pět výhod O2 Pods. Plácněte si s kvalitními bezdrátovými sluchátky

Společnost O2 přichází na letošní Vánoce se skutečným hitem v podobě atraktivních a pohodlných bezdrátových sluchátek na celodenní provoz. Na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu až 7 hodin, přičemž při použití dobíjecího pouzdra se výdrž sluchátek prodlouží o dalších 21 hodin.

High five: pět výhod O2 Pods. Plácněte si s kvalitními bezdrátovými sluchátky (Zdroj: O2)

Jedno sluchátko váží pouhé 3 g a díky svému ergonomického tvaru skvěle padne každému uchu. Navíc skvěle vypadají. Sluchátka jsou otevřené konstrukce, takže není jejich zvukovod zakončen silikonovým špuntem, ale končí přímo tunelem pro vedení zvuku do ucha. Toto konstrukční řešení je nejlepší pro dlouhodobý poslech, protože v uchu není vytvářen velký tlak. Snadno se ovládají a pro zákazníky O2 jsou navíc skvěle cenově dostupné.

Bezdrátová sluchátka jako milý dárek

Na trhu může zájemce najít různá True Wireless sluchátka, která mají cenovku v rozmezí od pár stovek až po několik tisíc korun. V tomto ohledu jsou O2 Pods výjimečná. Pokud se zákazník O2 rozhodne využít vánoční kampaň, díky které za každou službu od operátora získá tisíc korun slevu, může mít O2 Pods za bezkonkurenčních 299 korun. Sluchátka je možné používat celý den.

O nízkém stavu baterie informují integrované LEDky na sluchátkách i na nabíjecím pouzdře
O nízkém stavu baterie informují integrované LEDky na sluchátkách i na nabíjecím pouzdře (Zdroj: O2)

O nízkém stavu baterie informují integrované LEDky na sluchátkách i na nabíjecím pouzdře. Nabití sluchátek z pouzdra do stoprocentní kapacity trvá maximálně hodinu a půl. Dynamické reproduktory s průměrem 10 mm se starají o kvalitní hudební přednes s detailními basy. Poslech je velmi zábavný a milovníci vyváženého zvuku si přijdou na své. Středy jsou dobře vykresleny a výšky mají pěkný drive a přesnost. Při telefonních hovorech uživatelé ocení citlivost mikrofonů a velmi dobře vyřešené odrušení okolních hluků a ozvěn. V neposlední řadě každý ocení ovládání. Každé sluchátko má na horní části plochu šikovně označenou otiskem prstu, skrze kterou je možné ovládat přehrávač hudby nebo přijímat telefonní hovory na připojeném chytrém telefonu.

Poslech je velmi zábavný a milovníci vyváženého zvuku si přijdou na své
Poslech je velmi zábavný a milovníci vyváženého zvuku si přijdou na své (Zdroj: O2)

Ovládání je jednoduché a intuitivní. Citlivost dotykových ploch je velice dobrá a nedochází k nechtěným povelům i při funkcích které potřebují více doteků.

O2 Pods jsou k dostání buď přímo v kamenných prodejnách nebo na eshopu díky slevové vánoční kampani za cenu 299 Kč.

Citlivost dotykových ploch je velice dobrá a nedochází k nechtěným povelům i při funkcích které potřebují více doteků
Citlivost dotykových ploch je velice dobrá a nedochází k nechtěným povelům i při funkcích které potřebují více doteků (Zdroj: O2)

Více informací zde.

Publikováno: 30. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima