Vyhrajte balíček doplňků stravy TEREZIA nejen pro posílení imunity

V zimním období je velmi důležité ve zvýšené míře podpořit své zdraví a imunitu, pomoci nám s tím mohou i různé doplňky stravy. Dobrou volbou může být královna hub reishi či houba čaga a rakytník, jejichž blahodárný vliv lidský organismus je známý. V naší dnešní soutěži, kterou jsme pro Vás připravili se společností TEREZIA COMPANY, máte možnost balíčky doplňků stravy s těmito přírodními zázraky vyhrát. Zkuste štěstí!

Vyhrajte balíček doplňků stravy TEREZIA nejen pro posílení imunity (Zdroj: TEREZIA COMPANY (https://www.terezia.eu/))

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 balíčky s doplňky stravy od českého výrobce TEREZIA COMPANY s tradicí již více než 30 let.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.terezia.eu.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Balíček doplňků stravy TEREZIA Reishi 60 kapslí a TEREZIA Čaga 60 kapslí.

Reishi je pro své účinky na lidské zdraví právem nazývána královnou hub. Doplněk stravy REISHI BIO je 100% přírodní produkt, který obsahuje celou sušenou houbu reishi, která pochází od léty prověřených dodavatelů. Je zpracována šetrným procesem sušení (lyofilizací), díky kterému zůstanou v houbě zachovány všechny biologicky aktivní látky, které působí ve vzájemné harmonii. Reishi je ideální pro všechny, kteří chtějí posílit svou imunitu a oběhový systém.

Legendární houby čaga a reishi doplněné rakytníkem a vitaminem E, který patří mezi nejsilnější bojovníky s volnými radikály. Čaga je velice významná pro své bioaktivní látky. Vhodně se doplňuje s reishi a rakytníkem, který podporuje přirozený imunitní systém.

reishi_60-suroviny_web_1280px-1614324544
Doplněk stravy TEREZIA Reishi 60 kapslí (Zdroj: TEREZIA COMPANY (https://www.terezia.eu/))
caga_60-suroviny_web_1280px-1614327763
Doplněk stravy TEREZIA Čaga 60 kapslí (Zdroj: TEREZIA COMPANY (https://www.terezia.eu/))

Termíny soutěže

Start: 2. 12. 2021
Uzávěrka: 2. 1. 2022
Slosování výherce: 3. 1. 2022
Zveřejnění výherce: 3. 1. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 3. 2. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA s.r.o., TEREZIA COMPANY s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost TEREZIA COMPANY s.r.o.

O partnerovi soutěže

Česká rodinná společnost TEREZIA COMPANY vyvíjí a vyrábí přírodní doplňky stravy a zdravotnické prostředky ze zdraví prospěšných hub a rostlin pod značkou TEREZIA, s více než 30-tiletou tradicí. Díky vlastní výrobě, která splňuje nejpřísnější normy a certifikace, má společnost plnou kontrolu nad celým výrobním procesem. Pro výrobu produktů jsou použity pouze suroviny od léty proveřených dodavatelů, které pravidelně podléhají kontrolám v nezávislých laboratořích. Jen tak, jako jedni z mála výrobců, mohou svým zákazníkům garantovat  čistotu  a kvalitu výrobků, kterých je v portfoliu již více než 60. Všechny doplňky stravy mají Certifikát o zdravotní bezpečnosti, který vydává Státní zdravotní ústav.

Publikováno: 2. 12. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima