K čemu se vám doma může hodit Trust Smart WiFi zásuvka či žárovka?

Smart zásuvky i žárovky do každé domácnosti! Obohaťte vaši domácnost o stylové a chytré osvětlení s paticí E27 z dílny renomované společnosti Trust. Trust je značka zaměřená na výrobu praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. V rámci širokého portfolia jsou produkty vyvíjeny s důrazem na jednoduchost použití, praktický design a ideální poměr příznivé ceny a výkonu.

K čemu se vám doma může hodit Trust Smart WiFi zásuvka? (Zdroj: Trust)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Trust.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na: www.trust.com.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

 1. - 2. cena: 1x zásuvka a 1x žárovka

Rozzařte vaši domácnost s chytrým osvětlením Trust Smart WiFi LED

Obohaťte vaši domácnost o stylové a chytré osvětlení s paticí E27 z dílny renomované společnosti Trust. Chytrou žárovku Trust Smart WiFi LED snadno připojíte a následně ji můžete ovládat nejen prostřednictvím aplikace Trust WiFi, ale využít lze i hlasových povelů přes Amazon Alexa anebo Google Assistant. Žárovka vyniká plynulým nastavením barvy svícení. Stejně jednoduše upravíte i teplotu a intenzitu světla. V aplikaci můžete sdružovat více chytrých žárovek Trust a zapínat/vypínat osvětlení plošně, nebo si vytvořit vlastní scénáře. Pokud budete na dovolené, můžete si načasovat vypnutí a zapnutí světel, čímž budete simulovat vaši přítomnost v domácnosti. Žárovka Trust Smart WiFi LED je samostatně fungující a k jejímu provozu není zapotřebí žádný HUB.

Žárovka Trust Smart WiFi LED disponuje obrovským množstvím barev
Žárovka Trust Smart WiFi LED disponuje obrovským množstvím barev (Zdroj: Trust)
Žárovka Trust Smart WiFi LED je samostatně fungující
Žárovka Trust Smart WiFi LED je samostatně fungující (Zdroj: Trust)

Termíny soutěže

Start: 16. 6.2022
Uzávěrka: 17. 7. 2022
Slosování výherce: 18. 7. 2022
Zveřejnění výherce: 18. 7. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 18. 8. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu Prima Doma Media, společnosti Trust a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhry odesílá společnost Prima Doma Media.
Díky chytré aplikaci získáte skvělého pomocníka
Díky chytré aplikaci získáte skvělého pomocníka (Zdroj: Trust)

O partnerovi soutěže

Trust International B.V. byla založena v roce 1983 a je jednorázovou značkou pro digitální lifestylové doplňky. Trust je globální společnost, jejímž posláním je zjednodušit každodenní život pomocí chytrých řešení. Nyní i v budoucnu chce být Trust relevantní a prosperující společností se zaměřením na udržitelnost a společenskou odpovědnost firem.

Široký sortiment pro B2C a B2B kanály pokrývá kvalitní produkty za přijatelnou cenu, aby splňovaly všechny potřeby v okolí domu, v kanceláři i na cestách. S Trust Home & Office, Trust Mobile, Trust Smart Home a Trust Gaming má společnost vše pro váš notebook, herní zařízení, tablet, stolní počítač, smartphone a televizi. Díky místním prodejním týmům jsou produkty Trustu k dispozici v 50 zemích: od místních obchodů až po větší obchody s elektro, obchodní domy, hypermarkety a online.

Publikováno: 3. 12. 2021, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima