Vyhrajte prémiové pracovní rukavice značky CERVA

Máte už plné zuby drobných oděrek na rukách, nebo vám dělají problémy vibrace při práci s vrtačkou či sbíječkou? Máme pro vás řešení. Ať už jste profesionálním řemeslníkem nebo domácím kutilem, oceníte pracovní rukavice EPOPS a NIGRA značky CERVA. Dvoje pracovní rukavice, které vás ochrání před většinou mechanických rizik, kterým můžete při práci čelit. Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte pracovní rukavice.

Vyhrajte prémiové pracovní rukavice značky CERVA (Zdroj: CERVA Group a.s.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti CERVA.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.cerva.com.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Pánské kombinované rukavice EPOPS a NIGRA

Pánské kombinované rukavice EPOPS a NIGRA určené k ochraně před mechanickými riziky.  

EPOPS:

Rukavice z umělého semiše v dlani, spandexu na hřbetu s chrániči kloubů, se stahovací manžetou na suchý zip a podšívkou v dlani.

 • Materiál dlaně: umělá semiš
 • Materiál podšívky rukavice: polyuretan, polyethylen
 • Materiál rukavice: Spandex
 • Materiál manžety: guma, velcro
Rukavice Epsops z umělého semiše v dlani, spandexu na hřbetu s chrániči kloubů, se stahovací manžetou na suchý zip a podšívkou v dlani
Rukavice Epsops z umělého semiše v dlani, spandexu na hřbetu s chrániči kloubů, se stahovací manžetou na suchý zip a podšívkou v dlani (Zdroj: CERVA Group a.s.)

NIGRA:

Rukavice z umělého semiše v dlani, spandexu na hřbetu s chrániči kloubů, s dvojitou stahovací manžetou na suchý zip a antivibračními polštářky na exponovaných místech.

 • Materiál dlaně: umělá semiš
 • Materiál rukavice: Spandex
 • Materiál manžety: guma, velcro
Rukavice Nigra z umělého semiše v dlani, spandexu na hřbetu s chrániči kloubů, s dvojitou stahovací manžetou na suchý zip a antivibračními polštářky na exponovaných místech
Rukavice Nigra z umělého semiše v dlani, spandexu na hřbetu s chrániči kloubů, s dvojitou stahovací manžetou na suchý zip a antivibračními polštářky na exponovaných místech (Zdroj: CERVA Group a.s.)

Termíny soutěže

Start: 29. 11. 2021
Uzávěrka: 12. 12. 2021
Slosování výherce: 13. 12. 2021
Zveřejnění výherce: 13. 12. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 31. 12. 2021

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, CERVA a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
 • Výhry odesílá společnost CERVA.
Cerva se zaměřuje na používání správných ochranný pracovních prostředků, které poskytují maximální bezpečí
Cerva se zaměřuje na používání správných ochranný pracovních prostředků, které poskytují maximální bezpečí (Zdroj: CERVA Group a.s.)

O partnerovi soutěže

CERVA GROUP, velkoobchodní dodavatel a mezinárodní hráč na trhu s ochrannými pracovními pomůckami již od roku 1991 nabízí mimořádně široké portfolio produktů s vysokou skladovou dostupností, kterou může garantovat díky centralizovanému skladu, stabilnímu týmu kvalifikovaných zaměstnanců a široké partnerské distribuční síti nejen v ČR, ale i v rámci EU.

Podporujeme uživatele v používání správných osobních ochranných pracovních prostředků poskytujících maximální bezpečí a tím přispíváme ke zvýšení ochrany toho nejdůležitějšího, co vůbec můžeme mít – lidského zdraví.

(Zdroj: CERVA Group a.s.)
(Zdroj: CERVA Group a.s.)

Publikováno: 29. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima