Soutěž z Receptáře: Vyhrajte blok s noži od Fiskars

Pro všechny kuchaře, kteří oceňují elegantně navržené kuchyňské nářadí se snadnou údržbou, je tu dnes naše soutěž. Výherce získá bambusový blok na nože a sadu až pěti nožů Functional Form s čepelemi z odolné japonské oceli od společnosti Fiskars.

Vyhrajte bambusový blok na nože a sadu až pěti nožů Functional Form s čepelemi z odolné japonské oceli od Fiskars (Zdroj: Prima DOMA MEDIA)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Správné odpovědi posílejte do středy 1. prosince do půlnoci.
Tři z vás získají bambusový blok s noži od Fiskars.

Vítěze zveřejníme na webu primadoma.cz.

Správnou odpověď se dozvíte v nedělním vysílání Receptáře prima nápadů, nebo na webu prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Bambusový blok s pěti noži Functional Form

Bambusový blok s pěti noži Fiskars Functional Form ™ je nezbytná všestranná pomůcka nabízející atraktivní, kompaktní úložný prostor pro nože, které se používají každý den. Má snadno přístupné štěrbiny s noži a lze ho umístit i pod nízko zavěšené kuchyňské skříňky. Tento moderní blok na nože je vyrobený z bambusu se 100% certifikací a z plastu. Obsahuje pět nejčastěji používaných nožů: velký kuchařský nůž, nůž na chléb a pečivo, nůž Santoku, nůž snídaňový a okrajovací nůž. Každý z nožů je navržený pro funkčnost, pohodlné a snadné používání. Mají odolné čepele z japonské nerezové oceli, ergonomické rukojeti s povrchem SoftGrip ™ a hluboké chrániče prstů pro bezpečné a pohodlné držení. Všechny jsou vhodné do myčky pro každodenní mytí.

Bambusový blok s pěti noži Functional Form
Bambusový blok s pěti noži Functional Form (Zdroj: Fiskars)

2. - 3. cena: Bambusový blok se třemi noži Functional Form

Pro kuchaře, kteří oceňují elegantně navržené kuchyňské nářadí se snadnou údržbou. Bambusový blok se třemi noži Fiskars Functional Form ™ je nezbytná všestranná pomůcka nabízející atraktivní, kompaktní úložný prostor pro nože, které se používají každý den. Má snadno přístupné štěrbiny s noži a lze ho umístit i pod nízko zavěšené kuchyňské skříňky. Tento moderní blok na nože je vyrobený z bambusu se 100% certifikací a z plastu. Obsahuje tři nejčastěji používané nože: velký kuchařský nůž, nůž Santoku a okrajovací nůž. Každý z nožů je navržený pro funkčnost, pohodlné a snadné používání. Mají odolné čepele z japonské nerezové oceli, ergonomické rukojeti s povrchem SoftGrip ™ a hluboké chrániče prstů pro bezpečné a pohodlné držení. Všechny jsou vhodné do myčky pro každodenní mytí. Navrženo ve Finsku.

Bambusový blok se třemi noži Functional Form
Bambusový blok se třemi noži Functional Form (Zdroj: Fiskars)

HERNÍ ŘÁD

Publikováno: 28. 11. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima