Zpříjemněte si přípravy na svátky a užijte si advent plný sportovních, tvůrčích i kulturních zážitků

Máte rádi vánoční atmosféru a nemůžete se dočkat svátků? Zkraťte si spolu s rodinou a přáteli čekání na nejkrásnější dny v roce. Ať už preferujete sport, kreativní vyžití, poslech koled a písní či jen poklidné čerpání vánoční atmosféry, Metropole Zličín se vám trefí do vkusu. A nabídne i mnohem víc.

Zpříjemněte si přípravy na svátky a užijte si advent plný sportovních, tvůrčích i kulturních zážitků (Zdroj: Jitka Pavlová)

Co by to bylo za zimu bez ledu?

Bruslení k zimě patří, to je bez diskuse. Malí i velcí milovníci tohoto sportu si přijdou na své také v Metropoli Zličín. Právě tady je od 27. listopadu k dispozici venkovní kluziště. A co víc, první a třetí adventní sobotu se můžete těšit na krasobruslařská vystoupení a workshopy. Na své si první prosincový víkend přijdou také milovníci hokeje, kdy tu ve 14 hodit odstartuje hokejový den. Ledová plocha, která je otevřená každý den od 9 do 21 hodin, je zde k dispozici až do konce února. Bruslařské vybavení je možné si zapůjčit, ty nejmenší, děti ve věku od 3 do 6 let, můžete přihlásit do školičky bruslení, která je zdarma. Sobotní program pak 18. prosince uzavře kreativní workshop a tvoření ledových soch na téma Horské Vánoce.

Bruslařské vybavení je možné si zapůjčit, ty nejmenší, děti ve věku od 3 do 6 let, můžete přihlásit do školičky bruslení, která je zdarma
Bruslařské vybavení je možné si zapůjčit, ty nejmenší, děti ve věku od 3 do 6 let, můžete přihlásit do školičky bruslení, která je zdarma (Zdroj: Jitka Pavlová)
Preferujete spíše poklidné čekání na Ježíška? Pak se do Metropole vydejte v neděli. Vždy od 15 do 16:30 se tu totiž budete moci zaposlouchat do koled a vánočních písní.
Preferujete spíše poklidné čekání na Ježíška? Pak se do Metropole vydejte v neděli. Vždy od 15 do 16:30 se tu totiž budete moci zaposlouchat do koled a vánočních písní. (Zdroj: Jitka Pavlová)

Adventní čas

Preferujete spíše poklidné čekání na Ježíška? Pak se do Metropole vydejte v neděli. Vždy od 15 do 16:30 se tu totiž budete moci zaposlouchat do koled a vánočních písní. Nákupy a přípravy na svátky vám zpříjemní nejen příjemná atmosféra, ale také dekorace a interiér, který je letos stylizovaný do horské vesnice. Odpočinout si tak můžete v chalupě u krbu nebo třeba na lanovce. Až budete mít veškeré dárky, nechte si je zdarma zabalit a pokud stále tápete s výběrem, nevěste hlavu, dárkovou kartou Metropole Zličín potěšíte všechny vaše blízké.

Až budete mít veškeré dárky, nechte si je zdarma zabalit
Až budete mít veškeré dárky, nechte si je zdarma zabalit (Zdroj: Jitka Pavlová)
Pokud stále tápete s výběrem, nevěste hlavu, dárkovou kartou Metropole Zličín potěšíte všechny vaše blízké
Pokud stále tápete s výběrem, nevěste hlavu, dárkovou kartou Metropole Zličín potěšíte všechny vaše blízké (Zdroj: Jitka Pavlová)

Když dětské oči září

Předvánoční čas je období, kdy jsme si všichni o trošku blíž, snažíme se navzájem si pomáhat, být tu jeden pro druhého a společně trávit příjemné chvíle. Pokud byste i vy chtěli někomu pomoci a rozzářit dětské oči, vyberte si a vyplňte přání dětí z Klokánku v Hostivici. Ta najdete na Stromě splněných přání, který od poloviny listopadu stojí na Centrálním náměstí Metropole Zličín. Krásné svátky.

Pokud byste i vy chtěli někomu pomoci a rozzářit dětské oči, vyberte si a vyplňte přání dětí z Klokánku v Hostivici
Pokud byste i vy chtěli někomu pomoci a rozzářit dětské oči, vyberte si a vyplňte přání dětí z Klokánku v Hostivici (Zdroj: Jitka Pavlová)
Předvánoční čas je období, kdy jsme si všichni o trošku blíž, snažíme se navzájem si pomáhat, být tu jeden pro druhého a společně trávit příjemné chvíle
Předvánoční čas je období, kdy jsme si všichni o trošku blíž, snažíme se navzájem si pomáhat, být tu jeden pro druhého a společně trávit příjemné chvíle (Zdroj: Jitka Pavlová)

Více informací na www.metropole.cz.  

Publikováno: 4. 12. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima