Vyhrajte populární deskovou hru Sequence Harry Potter od DINO TOYS

Svět deskových her v posledních měsících prošel překotným vývojem. Během globálního boje proti pandemii právě deskovky vracely lidem radost a dávaly jim možnost přijít spolu na jiné myšlenky. Boom deskových ale her nekončí. Dino Toys má pro vánoční trh hned několik originálních českých her. Jsou mezi nimi verze filmového hitu Gump, unikátní novinka Amytis: visuté zahrady, oblíbená hra Diamantový les a legendární dětské Tatrovky.

Vyhrajte populární deskovou hru Sequence Harry Potter od DINO TOYS (Zdroj: DINO TOYS)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Dino Toys.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.mojedino.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: 3 zábavné deskové hry Sequence Harry Potter

Cílem karetní partie je vytvořit požadovaný počet sekvencí neboli řad po 5 žetonech od stejné barvy. Vítězí ten, komu se to podaří jako prvnímu. Sekvence mohou být poskládány horizontálně, vertikálně nebo úhlopříčně. Se skládáním sekvencí vám může pomoci profesor Snape nebo zrzek Ron Weasley, nemilé překvapení vám naopak přichystá karta s Nymfadorou Tonksovou nebo profesorkou Trelawneyovou.

Cílem karetní partie je vytvořit požadovaný počet sekvencí neboli řad po 5 žetonech od stejné barvy
Cílem karetní partie je vytvořit požadovaný počet sekvencí neboli řad po 5 žetonech od stejné barvy (Zdroj: DINO TOYS)

A zde je pár tipů, které další hry si můžete vybrat u DinoToys pod vánoční stromeček.

Amytis – visuté zahrady

Do světa starého Babylonu zavede hráče rodinná hra Amytis – visuté zahrady od Oldy Rejla, který už vytvořil populární hry Diamantový les či Hex up! Hráč se stává architektem ve službách královny Amytis, které se stýská po domově plném květin. Cílem je sestavit ve třech patrech z hracích kartiček plochu tak, aby na konci hry bylo co nejvíce propojených symbolů květin, jezírek a okrasných mozaik. Hru výtvarně ztvárnila nadějná ilustrátorka Irena „Kaori“ Hynková. Hra je opravdu půvabná, s každou položenou kartičkou musíte zapojit prostorovou představivost. Je krásné sledovat, jak vám zahrada roste před očima. Hra Amytis je od základu ryze česká, má krásné ilustrace, velmi originální herní mechanismus a nadchne opravdu všechny přemýšlivé hráče.

Do světa starého Babylonu zavede hráče rodinná hra Amytis – visuté zahrady od Oldy Rejla
Do světa starého Babylonu zavede hráče rodinná hra Amytis – visuté zahrady od Oldy Rejla (Zdroj: DINO TOYS)

Stratego – Maršál a špión

Staňte se válečným hrdinou ve hře Maršál a špión alias Stratego. Potřebujete k tomu “jen” neprůstřelnou strategii. Vhodným rozmístěním min, řadových vojínů a důstojníků musíte ochránit svůj prapor před útoky nepřátelského vojska. A hlavně promyšleným postupem položit prapor soupeře. Na žádné náhody se zde nehraje, vítězí ten, kdo lépe promyslí strategii, odhadne protivníka a umí rychle analyzovat situaci.  Herní klasika, jakou Maršál a špión bezesporu je, nyní vychází v moderním a o poznání odolnějším kabátku. Tak neváhejte a vyzvěte soupeře k nelítostné bitvě, ve které si porovnáte nejen úroveň taktického a logického uvažování, ale i analytické myšlení a paměť. 

Rychlá 8

Máte postřeh? A můžeme ho vidět? Otestujte s přáteli, kdo z vás vyniká v bystrosti a umí nejrychleji kombinovat elektrony podle zadání před vámi. Vyhraje nejen nejrychlejší, ale hlavně ten nejpřesnější hráč. Nejste si jisti, že máte šanci své kamarády porazit? Vyzkoušejte nejprve pravidla hry pro 1 hráče a pořádně na ně natrénujte.

Otestujte s přáteli, kdo z vás vyniká v bystrosti a umí nejrychleji kombinovat elektrony podle zadání před vámi
Otestujte s přáteli, kdo z vás vyniká v bystrosti a umí nejrychleji kombinovat elektrony podle zadání před vámi (Zdroj: DINO TOYS)

Termíny soutěže

Start: 4. 12. 2021
Uzávěrka: 16. 12. 2021
Slosování výherce: 17. 12. 2021
Zveřejnění výherce: 17. 12. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 21. 12. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, Dino Tyos a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhry odesílá společnost Prima Doma Media.

O partnerovi soutěže

Dino Toys je předním producentem puzzle, deskových her, karet, kostek, legendárních tatrovek a dalšího hračkářského sortimentu na českém trhu. O kvalitě produktů mluví nejen nová ocenění získaná v letošním roce. V říjnu získala česká hra Hex Up! na veletrhu For Toys ocenění Grand Prix za nejlepší exemplář a v minulých dnech i 2. místo v krajském kole ocenění Firma roku za Středočeský kraj, které již 16 let vyhlašují Hospodářské noviny. Za všemi produkty stojí píle a odhodlání vytvářet i v této nelehké době stále kvalitní české produkty.

www. mojedino.cz

(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
Cílem karetní partie je vytvořit požadovaný počet sekvencí neboli řad po 5 žetonech od stejné barvy
Cílem karetní partie je vytvořit požadovaný počet sekvencí neboli řad po 5 žetonech od stejné barvy (Zdroj: DINO TOYS)
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )
(Zdroj: )

Publikováno: 4. 12. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima