HECHT letos opět nabízí prémiové kavkazské jedle. Jsou dovezeny ze speciálních plantáží v Dánsku

Nabídku výběrových kavkazských jedlí Již tradičně přináší síť prodejen Hecht – specialista na zahradu, protože Vánoce bez stromečku by nebyly plnohodnotnými Vánocemi. Nic nenavodí tu pravou sváteční atmosféru jako kouzlo živého stromku.

HECHT letos opět nabízí prémiové kavkazské jedle. Jsou dovezeny ze speciálních plantáží v Dánsku (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Kavkazské jedle v prodeji

Nejenže tyto jedle mají hustou, pravidelnou korunu a sytě zelené husté jehličí, ale jejich výhodou je i to, že vydrží čerstvé a voňavé po celé vánoční svátky. Byly vypěstovány na dánských plantážích určených speciálně pro vánoční trh, nejsou tedy vytěženy z lesa.

V každé ze 43 prodejen sítě HECHT – specialista na zahradu si lze už nyní vybrat ze tří velikostí těchto jedlí: S, L a XL (tedy od 100 do 250 cm), přičemž cena za stromek začíná již na 279 Kč. Cena za každý stromek je přitom stanovena, narozdíl od řady jiných prodejců, skutečně fér – výška stromku se totiž měří podle nejvyšší části koruny větví, nikoliv podle samotného vrcholu stromku. Díky tomuto způsobu měření může zákazník ušetřit.

Nepropásněte prodej krásných kavkazských jedlí
Nepropásněte prodej krásných kavkazských jedlí (Zdroj: HECHT MOTORS a.s.)

Prémiové kavkazské jedle jsou k zakoupení v síti prodejen HECHT – specialista na zahradu v prodejní době od 8 do 20 hodin každý den včetně víkendů.

Zdroj informací: HECHT MOTORS s.r.o.

Publikováno: 9. 12. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima