Veletrh FOR DECOR & HOME představí trendy pro rok 2022 v novém únorovém termínu

Kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME proběhne v novém termínu 24. až 26. února 2022 v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA. Po velmi úspěšném zářijovém ročníku, kdy FOR DECOR & HOME představil trendy pro letošní vánoční svátky, se chystá na uvedení novinek především pro jarní sezónu příštího roku, ale i pro Vánoce 2022. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Veletrh FOR DECOR & HOME představí trendy pro rok 2022 v novém únorovém termínu (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Veletrh FOR DECOR & HOME

Jarní ročník kontraktačního veletrhu FOR DECOR & HOME se v příštím roce bude konat mimořádně v únorovém termínu. Po podzimním předchůdci naváže na jeho úspěch a poskytne příležitost osobního setkání obchodníků a výrobců z ČR i zahraničí a seznámení se s produkty od designérů, rodinných manufaktur s mnohaletou tradicí i od významných světových značek. Návštěvníci uvidí novinky pro jaro a léto roku 2022.

Mezi vystavovateli se objeví významné společnosti nejen z České republiky, nebudou chybět přední importéři a výrobci dekorací
Mezi vystavovateli se objeví významné společnosti nejen z České republiky, nebudou chybět přední importéři a výrobci dekorací (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Stěžejními tématy pro FOR DECOR & HOME ve dnech 24. až 26. února 2022 budou produkty pro jaro, zahrady, Velikonoce či svátek sv. Valentýna, ale nebude chybět také široký výběr dekorací celoročních a inspirativních novinek pro vánoční svátky příštího roku. K jaru a létu patří i keramická výzdoba, nápadité zahradní dekorace a v neposlední řadě i obor floristiky. Celistvost bohatému a různorodému spektru dekorací na veletrhu dodají též kuchyňské doplňky a oblíbené dárkové zboží.

Mezi vystavovateli se objeví významné společnosti nejen z České republiky, nebudou chybět přední importéři a výrobci dekorací. Představí se i nové kolekce dárkového zboží mnoha významných firem. Vystavovatelé se mohou na veletrh hlásit již teď.

Nebude chybět také široký výběr dekorací celoročních a inspirativních novinek pro vánoční svátky příštího roku
Nebude chybět také široký výběr dekorací celoročních a inspirativních novinek pro vánoční svátky příštího roku (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Inspiraci na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA najdou nejen obchodníci, ale i návštěvníci z řad široké veřejnosti, kteří plánují zvelebit či zkrášlit své domovy.

Publikováno: 21. 12. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima