Sváteční nákupy i atmosféru si na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY nenechalo ujít téměř 9 tisíc lidí

Dvanáctý ročník tradičního veletrhu dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY přinesl do Letňan sváteční atmosféru, nabídl tisíce tipů na dárky a potěšil hvězdným doprovodným programem. Na nákupy do PVA EXPO PRAHA zavítalo ve dnech 9. až 12. prosince 8516 návštěvníků. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Partner veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2021 je Skupina ČEZ.

Sváteční nákupy i atmosféru si na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY nenechalo ujít téměř 9 tisíc lidí (Zdroj: PVA Expo Praha)

Stříbrné vánoční trhy byly úspěšné

Akce STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY zúčastnilo 8516 lidí, kterým organizátor akce, společnost ABF, poskytl maximální pohodlí a komfort a dohlédl na dodržování vládních protiepidemických opatření. Čeští výrobci, dovozci i rodinné manufaktury zaplnili svým sortimentem plochu 6200 m² letňanského výstaviště. K vidění na 132 expozicích byly produkty z oblasti dekorací, módy, hraček, sportu, ale i lidových řemesel nebo gastronomie.

Čeští výrobci, dovozci i rodinné manufaktury zaplnili svým sortimentem plochu 6200 m2 letňanského výstaviště
Čeští výrobci, dovozci i rodinné manufaktury zaplnili svým sortimentem plochu 6200 m2 letňanského výstaviště (Zdroj: PVA Expo Praha)
K vidění na 132 expozicích byly produkty z oblasti dekorací, módy, hraček, sportu, ale i lidových řemesel nebo gastronomie
K vidění na 132 expozicích byly produkty z oblasti dekorací, módy, hraček, sportu, ale i lidových řemesel nebo gastronomie (Zdroj: PVA Expo Praha)

Nechyběla hvězdná show

Tradicí veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY je také každoroční hvězdný doprovodný program, který navodí tu pravou sváteční atmosféru. Ani letos nechyběla pestrá show, o kterou se postarala společnost CHARITA DĚTEM.

Celkem se akce STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY zúčastnilo 8516 lidí
Celkem se akce STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY zúčastnilo 8516 lidí (Zdroj: PVA Expo Praha)
Báječnou atmosféru pro děti vytvořila společnost PARTY KLOKOČKA
Báječnou atmosféru pro děti vytvořila společnost PARTY KLOKOČKA (Zdroj: PVA Expo Praha)

Moderátor Slávek Boura uváděl na pódium například zpěváky Petra Koláře, Šárku Rezkovou a Leonu Šenkovou, hudební skupinu MAXÍCI či houslistku Jolanu Szajewskou. Souběžně s veletrhem proběhl i druhý ročník předvánočního výprodeje kol, lyží a sportovních potřeb LYŽE, KOLO POD STROMEČEK, kde si přišli na své vyznavači mnoha sportovních disciplín.

Dvanáctý ročník tradičního veletrhu dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY přinesl do Letňan sváteční atmosféru
Dvanáctý ročník tradičního veletrhu dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY přinesl do Letňan sváteční atmosféru (Zdroj: PVA Expo Praha)
Ani letos nechyběla pestrá show, o kterou se postarala společnost CHARITA DĚTEM
Ani letos nechyběla pestrá show, o kterou se postarala společnost CHARITA DĚTEM (Zdroj: PVA Expo Praha)

Báječnou atmosféru pro děti vytvořila společnost PARTY KLOKOČKA, která přivezla do Letňan nové skákací hrady a vyfotila ratolesti ve fotokoutku.

Publikováno: 22. 12. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima