Soutěž o 3 dárkové sady s medem MEDOKOMERC

Během zimních měsíců a chřipkových období sahá mnoho lidí po zdravých potravinách, jako jsou ovoce a zelenina, ze kterých tělo čerpá prospěšné vitamíny a minerály. Potravinou, na kterou se v souvislosti s posilováním imunity často zapomíná, je včelí med. Příznivé účinky medu jsou však známé již po staletí.

Soutěž o 3 dárkové sady s medem MEDOKOMERC (Zdroj: Medokomerc)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na 1 soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3 dárkové sady medů MEDOKOMERC.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správnou odpověď naleznete na stránkách www.medokomerc.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Dárková sada medů MEDOKOMERC

Už naše babičky říkávaly, že med je nejlepším bojovníkem proti bolestem v krku, kašli či zánětu dýchacích cest. Vytvářely si z něj různé domácí medicíny a sirupy (např. medvědí mléko – z medu, mléka a rumu). Nic vám nebrání si je ale namíchat i dnes! Přirozeně a lehce tak posílíte svou imunitu.

Vyhrajte jednu ze 3 dárkových sad s medem MEDOKOMERC
Vyhrajte jednu ze 3 dárkových sad s medem MEDOKOMERC (Zdroj: Medokomerc)

Vitamíny a minerály

Účinky medu na naše zdraví jsou opravdu všestranné. Obsahuje totiž mnoho zdraví prospěšných látek i vitamínů. Med obsahuje živiny, jako jsou bílkoviny, vláknina, cukry, různé vitamíny, minerály, enzymy a aminokyseliny. Je zde zastoupeno poměrně velké množství železa, vápníku, sodíku, draslíku, fosforu, zinku a vápníku. Med je dobrým zdrojem vitamínu C a vitamínů skupiny A, B, D, E, H, K.

Pomocník při rýmě a nachlazení

Draslík, který je v medu obsažen, pomáhá při chřipce a snižuje horečku, jelikož vyvolává pocení a usnadňuje vykašlávání hlenů. „Med je skvělým pomocníkem jak při prevenci, tak při samotné léčbě širokého spektra nemocí. Obsahuje optimální poměr bílkovin a minerálních látek, vitamínů, železa, kalcia, fosforu a rostlinných silic, které jsou nezbytné pro správný chod imunitního a trávícího systému. Působí antisepticky, protizánětlivě, posiluje oběhovou soustavu a srdce, brání onemocnění dýchacích cest a horečnatým onemocněním,“ vysvětluje Milan Špaček, medový sommeliér a majitel firmy Medokomerc.

Termíny soutěže

Start: 14. 1. 2022
Uzávěrka: 13. 2. 2022
Slosování výherce: 14. 2. 2022
Zveřejnění výherce: 14. 2. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 14. 3. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA a Medokomerc a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA.
Draslík, který je v medu obsažen, pomáhá při chřipce a snižuje horečku, jelikož vyvolává pocení a usnadňuje vykašlávání hlenů
Draslík, který je v medu obsažen, pomáhá při chřipce a snižuje horečku, jelikož vyvolává pocení a usnadňuje vykašlávání hlenů (Zdroj: Medokomerc)

O partnerovi soutěže

Od prvopočátku se jednalo o rodinný podnik, ve kterém se dodnes zachovalo složení zaměstnanců z řad rodinných příslušníků a balením medu se bez přerušení zabývají již téměř 20 let. Společnost začínala s ručním balením a její současný odbyt narostl na několik tisíc tun medu ročně. Z malé společnosti s působností pouze v ČR se tak stala společnost s působností po celé Evropě od Portugalska až po Ukrajinu.

Výrobní program

Jedinou výrobní činností je zpracování přírodního včelího medu jako vysoce kvalitní přírodní potraviny. Nákup a balení medu je dozorováno Státní veterinární správou a ve výrobě byly zavedena certifikace bio medu, HACCP a IFS FOOD, což jsou potravinářské standarty zajišťující stálou kvalitu našich výrobků. Balíme medy české i zahraniční, jejichž výběr je zaměřen na oblasti s neporušenou přírodou, kde nebyly dosud zjištěny rezidua pesticidů či těžkých kovů. Trh tak zásobujeme produkty od včelařů s garancí nejvyšší kvality, která je pravidelně kontrolována v zahraničních laboratořích. Nabízíme široký sortiment medů květových, lipových a lesních. Naše výrobky tvoří široké spektrum výrobků, které pravidelně inovujeme a rozšiřujeme. Je to gastro sortiment porcí a plastových kbelíků přes nejrozšířenější balení medu do skla v gramáži 250, 500 a 900 g až po velkoodběratelská balení v sudech nebo IBC kontejnerech.

Více na www.medokomerc.cz.

Publikováno: 14. 1. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima