Odborníci společnosti HELUZ poradí během online veletrhu VELETON

Plánovanou stavbu rodinného domu nebo jeho rekonstrukci můžete naživo, přitom z pohodlí domova zkonzultovat s odborníky společnosti HELUZ - během online stavebního veletrhu VELETON (21. – 23. ledna 2022).

Rozhodli jste se stavět? Potom je tu pro vás online veletrh Veleton (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.)

Počítač, telefon či tablet vám postačí, abyste se dozvěděli, jak začít stavět. Nejprve pomůžeme především s výběrem vhodného materiálu pro energeticky úsporné a zdravé bydlení,“ říká Filip Bosák, manažer technického poradenství českého výrobce cihelných systémů HELUZ. A pokud se stavebník rozhodne pro tradiční ekologický materiál, kterým cihly HELUZ jsou, může se spolehnout na technickou podporu i v průběhu stavby. „V rámci online veletrhu představíme i další naše služby, které investorovi poskytujeme při stavbě bezplatně. Prohlédnout si bude moci zajímavé prezentace, stáhne si letáky do virtuální igelitky, poradíme mu, jak získat slevový kód a benefity se Šekovou knížkou HELUZ a mnoho dalšího,“ vysvětluje Filip Bosák ze společnosti HELUZ důvody, proč se vyplatí zúčastnit se veletrhu VELETON.

Pokud se stavebník rozhodne pro tradiční ekologický materiál, kterým cihly HELUZ jsou, může se spolehnout na technickou podporu i v průběhu stavby
Pokud se stavebník rozhodne pro tradiční ekologický materiál, kterým cihly HELUZ jsou, může se spolehnout na technickou podporu i v průběhu stavby (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.)

Online veletrh se poprvé uskutečnil loni v lednu. „Pro nás to bylo vítané řešení, v době pandemie jsme se mohli potkat „naživo“ s investory a zodpovědět jejich dotazy. V loňském roce náš „stánek“ navštívilo více než tři tisíce lidí, někteří i opakovaně,“ doplňuje Andrea Stejskalová z marketingu společnosti HELUZ.

Pokud letos navštívíte virtuální stánek HELUZ, můžete se dostat do slosovací soutěže o hodnotné ceny.

Registrace na webinář

Publikováno: 20. 1. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima