Novou éru oboru HoReCa v Česku představí na podzim veletrh FOR GASTRO & HOTEL

Oblast pohostinství v Česku prošla kvůli pandemické situaci jedním z nejtěžších období a s tím i nevyhnutelnými změnami. Překonat tuto dobu pomohl také veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL, který tradičně přispívá k rychlejší stabilizaci podnikání v oboru a podporuje novinky napříč odvětvími. Letos na podzim ve dnech 29. září až 1. října v PVA EXPO PRAHA proběhne již podvanácté. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Podzimní veletrh FOR GASTRO 2022 představí se nové startupy a vize (Zdroj: PVA EXPO PRAHA)

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL

Návštěvníci mají možnost osobního setkání nejen s klienty, ale také se svou konkurencí a mohou nasbírat inspiraci pro své projekty. „Také letos se v rámci této události sejdou jak profesionálové z oboru, tak milovníci kvalitní gastronomie. Představí se nové startupy a vize, které segment HoReCa posouvají dál,“ říká manažerka veletrhu FOR GASTRO & HOTEL Maria Wohlrabová.

Dvanáctý ročník, který se bude konat opět na letňanském výstavišti, potrvá tři dny, z nichž první dva budou věnovány především odborníkům a jejich kontraktům. V rámci veletrhu proběhnou také kuchařské prezentace za podpory partnerů veletrhu a oborových firem. Například agentura T&M CREATIVE představí další vydání komponovaného programu plného novinek a trendů z gastronomie pod názvem GASTRO TOUR a pozve na pódium ty nejlepší kuchaře.

Dvanáctý ročník, který se bude konat opět na letňanském výstavišti, potrvá tři dny
Dvanáctý ročník, který se bude konat opět na letňanském výstavišti, potrvá tři dny (Zdroj: PVA EXPO PRAHA )

Již pošesté proběhne také odborný KONGRES FOR GASTRO & HOTEL, a to první a druhý den veletrhu 29. a 30. září v Kongresovém sále výstaviště PVA EXPO PRAHA. I letos se bude věnovat aktuálním tématům a problémům oboru, o kterých budou účastníkům přednášet významné osobnosti napříč segmentem HoReCa. Profesionálové od nich získají cenné informace i rady při osobním setkání.

Podrobné informace o veletrhu najdete na www.for-gastro.cz.  

Publikováno: 28. 1. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima