ČPP podpořila Nadaci policistů a hasičů

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) slíbila v rámci své kampaně, že za každou novou smlouvu majetkového pojištění poskytne ze svých prostředků 50 Kč Nadaci policistů a hasičů. Svůj slib splnila a v polovině ledna předala šek na 700 00 korun.

Předseda představenstva ČPP Jaroslav Besperát (na snímku vlevo) předal šek řediteli Nadace Vladimíru Šuterovi (Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna (https://www.cpp.cz/), Martin Mašín)

Šek převzal ředitel Nadace Vladimír Šutera v karlínské centrále ČPP z rukou předsedy představenstva Jaroslava Besperáta.

Věnovat finanční dar právě Nadaci policistů a hasičů bylo pro ČPP jasnou volbou. „Policisté a hasiči dělají velice záslužnou činnost a neváhají pomáhat i v době, kdy ve svých rodinách sami řeší náročné životní situace. Ať jde o jejich zapojení při boji s koronavirem nebo při živelních katastrofách. Známe i práci jejich Nadace, kterou dlouhodobě podporujeme a přispíváme na její činnost,“ uvedl při této příležitosti Jaroslav Besperát, předseda představenstva ČPP.

„Zvláště v této těžké době mají myslím všichni větší chuť pomáhat a jsem rád, že náš finanční příspěvek jako formu poděkování můžeme předat právě hasičům a policistům, za jejich nasazení a obětavou práci při ochraně zdraví a bezpečnosti nás všech. Věřím, že naše klienty přivedla k uzavření pojistky i naše kampaň na majetkové pojištění DOMEX+ „Pojištění, které pomáhá dvakrát“. Jednalo se o více než 12 tisíc nových klientů a věříme, že i oni mají teď dobrý pocit, že podpořili dobrou věc, a navíc tak zabezpečili svůj domov,“ řekl dále Besperát.

Ředitel Nadace Vladimír Šutera k tomu doplnil: „Děkujeme ČPP za dlouhodobou spolupráci téměř od začátku činnosti Nadace. Díky přízni dárců a sponzorů můžeme realizovat naše projekty zaměřené na zlepšení životních podmínek dětí po policistech a hasičích, kteří zahynuli při výkonu služby, na podporu bývalých policistů a hasičů těžce tělesně postižených následkem zranění utrpěného při výkonu služby a naši činnost jsme rozšířili v posledních letech o pomoc rodinám policistů a hasičů, které se neočekávaně ocitly v tíživé životní situaci.“

Publikováno: 9. 2. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima