Nechybí vám zimní posyp? Nemusíte ho hned kupovat, u nás jej můžete vyhrát

Zimní posyp je obzvlášť v zimních měsících poměrně nepostradatelný pomocník. Ráno se probudíte do mrazivého dne, na ulicích to vypadá jako na veřejném kluzišti a jediné, co vám může usnadnit cestu do práce, jsou brusle nebo posyp. A než jej půjdete koupit, zasoutěžte si s námi a při troše štěstí můžete vyhrát jedno ze tří balení.

Na zimu si přichystejte posypovou sůl, ale můžete jí i vyhrát (Zdroj: Lias Vintířov, LSM k.s.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Lias Vintířov.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.liapor.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Balení zimního posypu Liapor

Když venku praští mráz a padá sníh, jsou chodníky a komunikace zdrojem nepříjemností a v nejhorším případě i úrazů
Když venku praští mráz a padá sníh, jsou chodníky a komunikace zdrojem nepříjemností a v nejhorším případě i úrazů (Zdroj: Lias Vintířov, LSM k.s.)

Výhodou tohoto posypu je velmi vysoká účinnost, nízká hmotnost a šetrnost vůči životnímu prostředí. Způsob použití je jednoduchý, protože se jedná o posyp. Mnohem důležitější je skutečnost, že pokud zledovatělá a Liaporem posypaná plocha v průběhu dne roztaje, posyp vzlíná na povrch a při dalším zmrznutí podkladu zůstane zachována třecí vlastnost, takže není potřeba místo okamžitě dosypávat. Jednoduše řečeno užitná doba posypu je mnohem delší, než u ostatních materiálů. Jakmile zima skončí, nemusí se posyp nákladně odstraňovat. Náklady se dokonce snižují až o 60 %. Navíc, na rozdíl od písku či jiného materiálu, Liapor neucpává a nevydírá kanalizační systémy. Posyp lze velmi dobře použít na záhonech a u zelených ploch, protože svou podstatou se jedná o vysoce porézní materiál, který kypří půdu a zlepšuje provzdušňování kořenových systémů rostlin. Posyp z Liaporu tak může plnit hned několik funkcí!

Ekologické parametry Liaporu jsou tak vynikající, že tento posyp získal značku „Ekologický výrobek“ a použít ho můžete i v místech, kde jsou pravidla pro použití posypů zvlášť přísná. To jsou například cesty v okolí zdrojů pitné vody, v chráněných lokalitách, parcích, lázeňských prostorách, na cyklistických stezkách, v historických jádrech měst apod. Zimní posyp Liapor je nabízen v 10, 50 nebo dokonce v 1000 litrovém balení. Má frakci od 2 do 8 mm.

Více informací najdete na www.zimniposyp.cz nebo na www.liapor.cz.

Termíny soutěže

Start: 04. 02. 2022
Uzávěrka: 04. 03. 2022
Slosování výherce: 05. 03. 2022
Zveřejnění výherce: 05. 03. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 05. 04. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, Lias Vintířov a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhry odesílá společnost Lias Vintířov.

O partnerovi soutěže

Lehké keramické kamenivo s obchodní značkou Liapor vyrábíme v České republice v závodu Lias Vintířov. Před transformací v roce 1992 nesly produkt i závod název Keramzit

Ze samotného kameniva Liapor vyrábí celou řadu stavebních materiálů a aplikací, např. betonovou dlažbu a zahradní architekturu LiaStone, zdivo Liapor, prefabrikovaná schodiště, stropy a balkony LiaStrop, lehké keramické betony LiapoBeton nebo protihlukové stěny Liadur.

Publikováno: 4. 2. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima