Na veletrhu FOR DECOR & HOME najdete sortiment nejvýznamnějších firem

Známé společnosti z oblasti floristiky, dekorací a dárkového zboží se v únoru představí na kontraktačním veletrhu FOR DECOR & HOME. Ten letos mimořádně proběhne ve dnech 24. až 26. února a uvede novinky pro jarní sezónu letošního roku. Někteří vystavovatelé navíc s předstihem nastíní také nabídku pro Vánoce 2022.

Známé společnosti z oblasti floristiky, dekorací a dárkového zboží se v únoru představí na kontraktačním veletrhu FOR DECOR & HOME (Zdroj: PVA Expo Praha)

Veletrh FOR DECOR & HOME

Hlavními tématy pro FOR DECOR & HOME ve dnech 24. až 26. února budou produkty pro jaro, zahrady, Velikonoce či svátek sv. Valentýna, ale nebude chybět také široký výběr dekorací celoročních, a to včetně trendů a novinek pro vánoční svátky roku 2022. K jaru a létu patří i keramická výzdoba, nápadité zahradní dekorace a v neposlední řadě i obor floristiky. Celistvost bohatému a různorodému spektru dekorací na veletrhu dodají též kuchyňské doplňky a oblíbené dárkové zboží.

Inspiraci v halách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA najdou nejen obchodníci, ale i návštěvníci
Inspiraci v halách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA najdou nejen obchodníci, ale i návštěvníci (Zdroj: PVA Expo Praha)

Návštěvníci se mohou těšit na významné novinky v rámci veletrhu FOR DECOR & HOME. Poprvé se zde totiž představí společnost ST. GABRIEL a zahraniční produkty budou nabídnuty polskou expozicí čítající flotilu desítky společností.

Návštěvníci se mohou těšit na významné novinky v rámci veletrhu FOR DECOR & HOME
Návštěvníci se mohou těšit na významné novinky v rámci veletrhu FOR DECOR & HOME (Zdroj: PVA Expo Praha)

Mezi vystavovateli se však objeví i tradiční oblíbené značky a výrobci nejen z České republiky. Nebudou chybět přední importéři a výrobci dekorací jako např. MOREX, AUTRONIC, DAKLS, DECORIUM, EDWILAN, PRODEX IMPORT, NEKUPTO či slovenská společnost SIMONS TRADE. K vidění budou i nové kolekce dárkového zboží, například od MYRIS TRADE a mnoha dalších firem.

K jaru a létu patří i keramická výzdoba, nápadité zahradní dekorace a v neposlední řadě i obor floristiky
K jaru a létu patří i keramická výzdoba, nápadité zahradní dekorace a v neposlední řadě i obor floristiky (Zdroj: PVA Expo Praha)

Inspiraci v halách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA najdou nejen obchodníci, ale i návštěvníci z řad široké veřejnosti, kteří plánují zvelebit či zkrášlit své domovy.

Mezi vystavovateli se objeví i tradiční oblíbené značky a výrobci nejen z České republiky
Mezi vystavovateli se objeví i tradiční oblíbené značky a výrobci nejen z České republiky (Zdroj: PVA Expo Praha)

Více informací o veletrhu najdete na www.fordecor.cz.

Publikováno: 6. 2. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima