Nepropásněte soutěž o volné elektronické vstupenky na veletrh Střechy Praha

Ve dnech 3.-5. 3. 2022 se na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA koná oblíbený veletrh Střechy Praha. A vy na něj můžete vyhrát desetkrát dvě volné elektronické vstupenky, pokud správně odpovíte na naši soutěžní otázku a usměje se na vás štěstí.

Vyhrajte volné elektronické vstupenky na oblíbený veletrh v naší soutěži (Zdroj: strechy-praha.cz)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o volné elektronické vstupenky na veletrh Střechy Praha 2022.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.strechy-praha.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1.- 10. cena: Dvě volné elektronické vstupenky na veletrh Střechy Praha 2022.

Veletrh Střechy Praha se koná již od roku 1999
Veletrh Střechy Praha se koná již od roku 1999 (Zdroj: strechy-praha.cz)

VELETRH STŘECH, DŘEVA A NÁŘADÍ V PRAZE

Navštivte ve dnech 3. - 5. 3. 2022 soubor veletrhů pro střechy, stavbu a úspory energií STŘECHY PRAHA 2022, který se koná v PVA EXPO PRAHA Letňany, společně s Festivalem dřeva a nářadí. Čeká vás bohatá nabídka střešních materiálů, solárních systémů, velký výběr nářadí pro řemeslníky i kutily, inspirativní praktické ukázky a další zajímavosti. Na souběžných akcích For Pasiv, For Wood a For Therm uvidíte přehlídku dřevostaveb a nízkoenergetických domů včetně zdrojů vytápění.

Jak postupovat při opravě střechy či rekonstrukci domu? Jak zamezit tepelným ztrátám budovy? Jak si vybrat realizační firmu? Jak čistit fasády? Jak využít střechu a energii ze slunce? Jak získat dotaci? Využijte poradenství ZDARMA u nezávislých odborníků ve Stavebním poradenském centru po celou dobu veletrhu! 

Přijďte a vyhrajte hodnotné ceny v podobě kvalitního nářadí a dokonce i střechy na rodinný dům! Více informací najdete na: https://www.strechy-praha.cz/.

KDY: 3. - 5. 3. 2022, čt, pá 10-18 h, so 10-17 h

KDE: PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, Praha 9

Start: 18. 02. 2022
Uzávěrka: 01. 03. 2022
Slosování výherce: 02. 03. 2022
Zveřejnění výherce: 02. 03. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 03. 03. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, Střechy Praha a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány e-mailem.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhry odesílá společnost Prima Doma Media.

O partnerovi soutěže

Veletrh Střechy Praha je největší akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. Se souběžnými akcemi se jedná o jedinečný odborný veletrh v ČR v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení.

Střechy Praha jsou největší přehlídkou střešních materiálů, střešních oken, okapových systémů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, nářadí a strojů, fasád a solárních systémů. Je místem každoročního setkání předních odborníků, architektů, stavebních inženýrů, techniků, investorů, studentů vysokých škol, představitelů veřejné správy, stavebních firem, řemeslníků, majitelů domů, bytových družstev a široké veřejnosti se zájmem o střechy, rekonstrukce a úsporné bydlení.

Publikováno: 18. 2. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima