Hecht se s přelomem roku rozrostl o čtyři nové prodejny. Zákazníkům tak nabízí už 44 specializovaných prodejen po celé ČR

Společnost HECHT MOTORS opět roste. Pro své zákazníky otevřela další čtyři nové značkové prodejny – v Jičíně, Plzni, Chomutově a ve Svitavách. Aktuálně tak zákazníkům nabízí celkem 44 značkových prodejen Hecht – specialista na zahradu.

Zákazníkům se otevřely další 4 nové prodejny (Zdroj: HECHT MOTORS s.r.o.)

„Nově otevřené prodejny nabízí zákazníkům kompletní sortiment zahradní a dílenské techniky. Tak jako ve všech našich značkových prodejnách zde zákazníci najdou kromě tradiční techniky, také akumulátorově kompatibilní nářadí či zahradní stroje, outdoorová i městská elektrokola, nechybí ani elektrické koloběžky, skútry či čtyřkolky. V nabídce máme nově také prémiové krmivo pro domácí mazlíčky značky Prominent,“ říká Jan Libánský ze společnosti HECHT MOTORS a dodává: „V každé naší prodejně je k dispozici proškolený personál, který se o zákazníky postará a odborně poradí s výběrem produktů. Právě na naší odbornosti si zakládáme, všichni naši pracovníci jsou schopni a ochotni poradit zákazníkům s ohledem na jejich individuální požadavky či přání.“

Pro nové zákazníky je připraven rozsáhlý sortiment techniky i zahradního náčiní
Pro nové zákazníky je připraven rozsáhlý sortiment techniky i zahradního náčiní (Zdroj: HECHT MOTORS s.r.o.)

Nové prodejny v Jičíně, Plzni, Chomutově a ve Svitavách jsou otevřeny od 8 do 20 hodin, a to včetně víkendů, stejně jako všechny další prodejny HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice. Samozřejmostí je také servis v místě prodejny. Prodejní specialisté zákazníkům veškeré prodávané zboží také kompletně sestaví, zprovozní (seřízení, plnění provozními kapalinami, předvedení ovládacích prvků), naučí zákazníka stroj bezpečně ovládat a rádi pomohou také s nakládkou do auta.

Další benefity těchto i všech dalších prodejen české značky HECHT jsou: okamžitý odběr zboží, velká pohodlná parkoviště, možnost prodloužené záruky až o tři roky, možnost dopravy až k zákazníkům domů, možnost VIP zákaznické karty a velká prodejní plocha, která nabízí přehlednou a snadnou orientaci v celém sortimentu. 

Otevírací doba zůstává neměnná
Otevírací doba zůstává neměnná (Zdroj: HECHT MOTORS s.r.o.)

Nové prodejny HECHT – specialista na zahradu najdete na těchto adresách:

  • Plzeň: na Folmavské ulici v budově CT Park
  • Svitavy: na adrese Kpt. Jaroše 836/66
  • Jičín: v Nákupním Parku Jičín Robousy
  • Chomutov: Obchodní zóna 268, 431 11 Otvice

Zdroj informací: HECHT MOTORS s.r.o.

Publikováno: 26. 2. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima