Novým generálním ředitelem společnosti ABF, a.s. se stal Martin František Přívětivý

Největší pražský organizátor veletrhů a výstav, společnost ABF, a.s., nově přivítala na postu generálního ředitele Martina Františka Přívětivého, který dosud ve společnosti působil jako výkonný ředitel. Jeho předchůdce v nejvyšší funkci Tomáš Kotrč zůstává v ABF, a.s. jako člen dozorčí rady.

Společnost ABF, a.s. má nového generálního ředitele (Zdroj: ABF, a.s.)

Novým generálním ředitelem společnosti ABF, a.s. se stal Martin František Přívětivý

Martin František Přívětivý působí ve společnosti ABF, a.s. od roku 2011 a podrobně zná její fungování z několika vysokých manažerských pozic. Zastával funkce ředitele stavebního veletrhu FOR ARCH, obchodního a marketingového ředitele a naposledy pracoval na postu výkonného ředitele. V únoru 2022 se stal generálním ředitelem společnosti, kdy na této pozici vystřídal Tomáše Kotrče.

„Mým úkolem bude navázat na dosavadní úspěchy, kterých ve své funkci dosáhl Tomáš Kotrč, a dopomoci společnosti ABF, a.s. k dalšímu úspěšnému rozvoji. Oblast veletržnictví prošla kvůli koronavirové pandemii těžkým obdobím a musí se v současnosti vyrovnávat s mnoha změnami. Naše společnost je jedním z nejvýznamnějších tuzemských subjektů pořádajících veletrhy a výstavy mezinárodního významu a mým úkolem bude tento stávající trend ABF, a.s. rozvíjet ještě dále. A to ať již v rámci stávajících akcí nebo plánovaných nových projektů,“ řekl Martin František Přívětivý ke svému jmenování.

Martin František Přívětivý, nový generální ředitel společnosti ABF, a.s.
Martin František Přívětivý, nový generální ředitel společnosti ABF, a.s. (Zdroj: ABF, a.s.)
Oblast veletržnictví prošla kvůli koronavirové pandemii těžkým obdobím
Oblast veletržnictví prošla kvůli koronavirové pandemii těžkým obdobím (Zdroj: ABF, a.s.)

Tomáš Kotrč, za nímž stojí dlouholeté mimořádné úspěchy na pozici generálního ředitele firmy, zůstává propojen s ABF, a.s., kde se bude nadále podílet na strategickém rozvoji společnosti a akvizici nových projektů.

Zdroj informací: ABF, a.s.

Publikováno: 27. 2. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima